
Karta graficzna Gainward GeForce GTX 260 1792 MB DDR3/448bit DVI/HDMI PCI-E (Golden Sample) (585/1998)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Kod Producenta | 426018336-0186 |
| Nazwa producenta karty | GTX 260 1792MB TV Dual DVI “Golden Sample” |
| Nazwa producenta chipsetu | nVidia |
| Typ Chipsetu | GeForce GTX 260 |
| Złącze | PCI-Express 2.0 x 16 |
| Wielkość pamięci | 1792 MB |
| Typ pamięci | DDR 3 |
| Szerokość magistrali pamięci | 448 bit |
| Czas dostępu pamięci | 0,8 ns |
| Procesory strumieniowe | 216 |
| Taktowanie procesora | 585 MHz |
| Efektywne taktowanie pamięci w 3D | 1998 MHz |
| Technologia wykonania | 55 nm |
| RAMDAC | 400 MHz |
| Low Profile | Nie |
| Chłodzenie chipsetu | Aktywne |
| Chłodzenie (opis) | System z dwoma wentylatorami, chłodzenie zajmuje 2 sloty |
| Wyjścia DVI na karcie | 2 szt. |
| Przejściówka z DVI na D-Sub | 1 |
| Obsługa wielu monitorów | 2 |
| Wyjście HDTV | HDMI z adapterem oraz Component z adapterem |
| Wyjście standard TV | S-Video na karcie oraz Cinch z adapterem |
| Wejście Video | Nie |
| Cross Fire | Nie |
| SLI | Tak |
| Zgodność programowa | Pełne wsparcie dla Microsoft DirectX 10, Shader Model 4.0, OpenGL 2.1., PCI Express 2.0, PhysX Ready |
| Dodatkowe oprogramowanie | brak |
| Wyposażenie | Instrukcja, Driver CD, kabel HDTV Component Video Out |
| Dodatkowe funkcje | 2nd Generation NVIDIA® Unified Architecture, NVIDIA 2-way and 3-way SLI Ready, NVIDIA® PureVideo™ HD technology, NVIDIA® CUDA technology |
| Informacje dodatkowe | Wymagany zasilacz minimum 500W |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00