
Karta graficzna Gainward GeForce 8800 GTS 512MB BP8800GTS512DDT
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(2)
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Kod Producenta | 471846200-8996 |
| Nazwa producenta karty | BLISS PCX 8800GTS-512-TV-DD |
| Nazwa producenta chipsetu | nVidia |
| Typ Chipsetu | GeForce 8800GTS |
| Złącze | PCI-Express 2.0 x 16 |
| Wielkość pamięci | 512 MB |
| Typ pamięci | DDR 3 |
| Szerokość magistrali pamięci | 256 bit |
| Czas dostępu pamięci | 1 ns |
| Ilość jednostek Vertex Shader | 128 zunifikowane |
| Częstotliwość Shaderów | 1625 MHz |
| Procesory strumieniowe | 128 |
| Taktowanie procesora | 650 MHz |
| Efektywne taktowanie pamięci w 3D | 1940 MHz |
| Technologia wykonania | 65 nm |
| RAMDAC | 400 MHz |
| Low Profile | Nie |
| Chłodzenie chipsetu | Aktywne |
| Wyjścia DVI na karcie | 2 szt. |
| Przejściówka z DVI na D-Sub | 1 |
| Obsługa wielu monitorów | 2 |
| Wyjście HDTV | 3szt Cinch z adapterem |
| Wyjście TV | S-Video na karcie oraz Cinch z adapterem |
| Wejście Video | Nie |
| Wejście Video (opis) | brak |
| Cross Fire | Nie |
| SLI | Tak |
| Zgodność programowa | DirectX 10, OpenGL 2.1 |
| Dodatkowe oprogramowanie | brak |
| Dołączone gry | Opcja Tomb Raider |
| Wyposażenie | Kabel przejściówka HDTV Component Out + Composite Video Out (4 x RCA Cinch), Kabel dodatkowego zasilania Instrukcka, Driver CD |
| Dodatkowe funkcje | PureVideo HD, Lumenex Engine, Quantum effects |
| Informacje dodatkowe | Karta o długości 230 mm, podwójna grubość (2 śledzie) |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00