
Karta graficzna Gainward GeForce 8800 GT 1024MB BP8800GT1024TVDD
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
| Kod Producenta | 471846200-8972 |
| Nazwa producenta karty | BLISS PCX 8800GT-1024-TV-DD |
| Nazwa producenta chipsetu | nVidia |
| Typ Chipsetu | GeForce 8800GT |
| Złącze | PCI-Express 2.0 x 16 |
| Wielkość pamięci | 1024 MB |
| Typ pamięci | DDR 3 |
| Szerokość magistrali pamięci | 256 bit |
| Czas dostępu pamięci | 1 ns |
| Ilość jednostek Vertex Shader | 112 zunifikowane |
| Częstotliwość Shaderów | 1500 MHz |
| Procesory strumieniowe | 112 |
| Taktowanie procesora | 600 MHz |
| Efektywne taktowanie pamięci w 3D | 1800 MHz |
| Technologia wykonania | 65 nm |
| RAMDAC | 400 MHz |
| Low Profile | Nie |
| Chłodzenie chipsetu | Aktywne |
| Wyjścia DVI na karcie | 2 szt. |
| Przejściówka z DVI na D-Sub | 1 |
| Obsługa wielu monitorów | 2 |
| Wyjście HDTV | HDMI z adapterem oraz Component z adapterem |
| Wyjście TV | Cinch z adapterem |
| Wejście Video | Nie |
| Wejście Video (opis) | brak |
| Cross Fire | Nie |
| SLI | Tak |
| Zgodność programowa | DirectX 10, Full Shader Model 4.0 support, OpenGL 2.1 |
| Dodatkowe oprogramowanie | brak |
| Dołączone gry | Opcja Tomb Raider |
| Wyposażenie | Redukcja DVI-HDMI. Kabel przejściówka HDTV Component Out + Composite Video Out (4 x RCA Cinch), Kabel dodatkowego zasilania Instrukcka, Driver CD |
| Dodatkowe funkcje | PureVideo HD, Lumenex Engine, Quantum effects |
| Informacje dodatkowe | Karta o długości 230 mm, podwójna grubość (2 śledzie) |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00