
Karta graficzna Gainward GeForce 8600 GT 256MB B8600GT256MBGSGLHHDMI
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(5)
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Kod Producenta | 471846200-8903 |
| Nazwa producenta karty | BLISS PCX 8600GT-256-GLH-HDMI-DVI |
| Nazwa producenta chipsetu | nVidia |
| Typ Chipsetu | GeForce 8600GT |
| Złącze | PCI-Express x 16 |
| Wielkość pamięci | 256 MB |
| Typ pamięci | DDR 3 |
| Szerokość magistrali pamięci | 128 bit |
| Czas dostępu pamięci | 1 ns |
| Częstotliwość Shaderów | 1190 MHz |
| Procesory strumieniowe | 32 |
| Taktowanie procesora | 625 MHz |
| Efektywne taktowanie pamięci w 3D | 1800 MHz |
| Technologia wykonania | 80 nm |
| RAMDAC | 400 MHz |
| Low Profile | Nie |
| Chłodzenie chipsetu | Aktywne |
| Wyjścia D-Sub na karcie | 1 szt. |
| Wyjścia DVI na karcie | 1 szt. |
| Obsługa wielu monitorów | 2 |
| Wyjście HDTV | Gniazdo HDMI |
| Wyjście TV | Brak |
| Wejście Video | Nie |
| Wejście Video (opis) | brak |
| Cross Fire | Nie |
| SLI | Tak |
| Zgodność programowa | DirectX 10, Full Shader Model 4.0 support, OpenGL 2.1 |
| Dodatkowe oprogramowanie | Opcja DVD Solution |
| Dołączone gry | brak |
| Wyposażenie | Kabel SPDIF, Kabel dodatkowego zasilania, Instrukcka, Driver CD |
| Dodatkowe funkcje | PureVideo HD, Lumenex Engine, Quantum effects |
| Informacje dodatkowe | Karta podwójnej szerokości (2 śledzie) |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00