
Karta graficzna Gainward GeForce 7900 GS 256MB 7900GS złotyen Sample 256MB 256BIT DDR3 TV/DD
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| NAZWA PRODUKTU | GAINWARD 7900GS GS 256/256 DDR3 TV/DD |
| KOD PRODUCENTA | GAIN-8194 |
| KOD EAN | |
| PRODUCENT | GAINWARD |
| KATEGORIA PRODUKTU | KARTY GRAFICZNE |
| KRAJ PRZEZNACZENIA | Universal |
| PAMIĘĆ | 256 MB |
| CHIPSET KARTY GRAFICZNEJ | NVIDIA GEFORCE 7900 GS |
| CHŁODZENIE | WENTYLATOR |
| TECHNOLOGIA PAMIĘCI | GDDR-3 |
| INTERFEJS PAMIĘCI (BIT) | N/A |
| MAGISTRALA | PCI Express |
| RAMDAC (Hz) | 2 X 400 MHZ |
| CZESTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA (max rozdz.) | 85 Hz |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ PRACY RDZENIA MHz | 500 MHz |
| MAKSYMALNA ROZDZIELCZOŚĆ | 2048x1536 |
| MAX RESOLUTION DIGITAL (DVI) | 2560 X 1600 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ PRACY PAMIECI MHz | 1.4 GHz |
| ODTWARZANIE VIDEO | MPEG-2,MPEG-1,MPEG-4, |
| MODUŁY RENDERUJĄCE | 20 |
| WSPARCIE DLA DVD | SOFTWARE |
| SYSTEMY OPERACYJNE | Windows XP,Windows 2000, |
| OPAKOWANIE | RETAIL |
| LICZBA OBSŁUGIWANYCH MONITORÓW | 2 x DVI |
| ZŁĄCZA WYJŚCIOWE | S-VIDEO |
| WSPARCIE DLA SLI/CROSSFIRE | SLI |
| SPECYFIKACJA |
|
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00