
Karta graficzna EVGA GeForce 8800 GTX 768MB E8800GTX 768MB 384bit DDR3 TV DVI
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Kod Producenta | 768-P2-E837-AE |
| Nazwa producenta karty | EVGA e-GeForce 8800 GTX KO ACS3 Crysis |
| Nazwa producenta chipsetu | nVidia |
| Typ Chipsetu | GeForce 8800GTX |
| Złącze | PCI-Express x 16 |
| Wielkość pamięci | 768 MB |
| Typ pamięci | GDDR3 |
| Szerokość magistrali pamięci | 384 bit |
| Czas dostępu pamięci | 1,0 ns |
| Częstotliwość Shaderów | 1450 MHz |
| Procesory strumieniowe | 128 |
| Taktowanie procesora | 626 MHz |
| Efektywne taktowanie pamięci w 3D | 2000 MHz |
| Technologia wykonania | 0,90 nm |
| RAMDAC | 400 MHz |
| Low Profile | Nie |
| Chłodzenie chipsetu | Aktywne |
| Chłodzenie (opis) | Wentylator EVGA ACS/3 |
| Wyjścia D-Sub na karcie | 1 szt. |
| Wyjścia DVI na karcie | 2 szt. |
| Przejściówka z DVI na D-Sub | 2 |
| Obsługa wielu monitorów | 2 |
| Wyjście HDTV | 3szt Cinch z adapterem |
| Wyjście TV | S-Video na karcie |
| Wejście Video | Nie |
| Cross Fire | Nie |
| SLI | Tak |
| Zgodność programowa | Pełne wsparcie dla Microsoft DirectX 10, Shader Model 4.0, OpenGL 2.0. |
| Dodatkowe oprogramowanie | Crysis |
| Dołączone gry | Pełna Polska wersja gry Crysis - https://www.ea.com/crysis/ |
| Wyposażenie | Driver CD, kabel S-Video, kabel HDTV, kabel zasilający, polska instrukcja |
| Dodatkowe funkcje | Karta serii KO (Knock-Out Edition) z fabrycznie podniesionymi taktowaniami procesora,pamięci oraz shaderow, wsparcie HDCP |
| Informacje dodatkowe | Wymagany zasilacz minimum 450 W (12V / 28A), Karta z fabrycznie podniesionymi taktowaniami procesora i pamięci, Chłodzenie ACS/3, wymiary karty - wysokość=12cm, długość=27cm |
| Promocje | Program wymiany karty na wyższy model w ciagu 90 dni - EVGA Step-Up, Program EVGA Giveaway - program zwrotu kosztow zakupu karty -> wszystkie wymienione programy są dedykowane klientom końcowym |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu