
Karta graficzna EVGA GeForce 8800 GTS 640MB 8800GTS 640MB 320bit DDR3 TV DVI +Crysis PL
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Kod Producenta | 640-P2-E824-AE |
| Nazwa producenta karty | EVGA e-GeForce 8800 GTS CRYSIS |
| Nazwa producenta chipsetu | nVidia |
| Typ Chipsetu | GeForce 8800GTS |
| Złącze | PCI-Express x 16 |
| Wielkość pamięci | 640 MB |
| Typ pamięci | GDDR3 |
| Szerokość magistrali pamięci | 320 bit |
| Czas dostępu pamięci | 1,2 ns |
| Częstotliwość Shaderów | 1200 MHz |
| Procesory strumieniowe | 112 |
| Taktowanie procesora | 511 MHz |
| Efektywne taktowanie pamięci w 3D | 1600 MHz |
| Technologia wykonania | 0,90 nm |
| RAMDAC | 400 MHz |
| Low Profile | Nie |
| Chłodzenie chipsetu | Aktywne |
| Chłodzenie (opis) | układ chłodzenia zajmuje dwa sloty |
| Wyjścia D-Sub na karcie | 1 szt. |
| Wyjścia DVI na karcie | 2 szt. |
| Przejściówka z DVI na D-Sub | 1 |
| Obsługa wielu monitorów | 2 |
| Wyjście HDTV | 3szt Cinch z adapterem |
| Wyjście TV | S-Video na karcie oraz Cinch z adapterem |
| Wejście Video | Nie |
| Cross Fire | Nie |
| SLI | Tak |
| Zgodność programowa | Pełne wsparcie dla Microsoft DirectX 10, Shader Model 4.0, OpenGL 2.0. |
| Dodatkowe oprogramowanie | Nie |
| Dołączone gry | Pełna Polska wersja gry Crysis - https://www.ea.com/crysis/ |
| Wyposażenie | Polska instrukcja, Driver CD, kabel S-Video, kabel HDTV, kabel zasilający |
| Dodatkowe funkcje | wsparcie HDCP |
| Informacje dodatkowe | Wymagany zasilacz minimum 400W (12V / 26A), wymagana dodatkowa wtyczka 6-pinowa PCI-E, przejściówka załączona w komplecie |
| Promocje | Program wymiany karty na wyższy model w ciagu 90 dni - EVGA Step-Up, Program EVGA Giveaway - program zwrotu kosztow zakupu karty -> wszystkie wymienione programy są dedykowane klientom końcowym |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu