
Karta graficzna Club 3D GeForce 6200 256MB 6200 AGP 256M DDR2 VGA+DVI+TV
ocena produktu 4/5 gwiazdki
(1)
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Właściwość produktu | Wartość |
| NAZWA PRODUKTU | CLUB3D GF6200 AGP 256/64 DDR2 VGA/DVI/TV |
| KOD PRODUKTU | CGN-626L |
| KOD PRODUCENTA | CGN-626L |
| KOD EAN | |
| PRODUCENT | CLUB 3D |
| KATEGORIA PRODUKTU | KARTY GRAFICZNE |
| KRAJ PRZEZNACZENIA | Universal |
| PAMIĘĆ | 256 MB |
| CHIPSET KARTY GRAFICZNEJ | NVIDIA GEFORCE FX 6200 |
| CHŁODZENIE | WENTYLATOR |
| TECHNOLOGIA PAMIĘCI | DDR-2 |
| INTERFEJS PAMIĘCI (BIT) | 64 |
| MAGISTRALA | AGP 8X,AGP 4X, |
| RAMDAC (Hz) | 2 X 400 MHZ |
| CZESTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA (max rozdz.) | 85 Hz |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ PRACY RDZENIA MHz | 350 MHz |
| MAX RESOLUTION DIGITAL (DVI) | 1920 x 1200 |
| MAX RESOLUTION ANALOG (VGA) | 2048 x 1536 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ PRACY PAMIECI MHz | 533 MHz |
| ODTWARZANIE VIDEO | MPEG-1,MPEG-2,MPEG-4, |
| MODUŁY RENDERUJĄCE | 2 |
| WSPARCIE DLA DVD | SOFTWARE |
| SYSTEMY OPERACYJNE | Windows 2000,Windows XP,Windows Vista, |
| OPAKOWANIE | RETAIL |
| LICZBA OBSŁUGIWANYCH MONITORÓW | 1 X VGA & 1 X DVI/VGA & TV-OUT,TV-out, |
| ZŁĄCZA WYJŚCIOWE | S-VIDEO |
| SPECYFIKACJA |
|
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00