
Karta graficzna BIOSTAR GeForce GTX 1050 4GB
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Specyfikacja | |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Taktowanie procesora | 1354 MHz |
| Rdzenie CUDA | 640 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Procesor graficzny | GeForce GTX 1050 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1455 MHz |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR5 |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 7007 MHz |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Minimalna moc zasilacza | 250 W |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| PhysX | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| HDCP | Tak |
| NVIDIA 3D Vision | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Typ interfejsu | PCI Express 3.0 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 70mm |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu