Wybierz kod pocztowy
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 100 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 100 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Karta graficzna Asus Radeon HD7770 1GB DDR5 (128bit) DVI/HDMI/DP PCI-E (wentylator DirectCU) (HD7770-DC-1GD5-V2)

ID produktu: 466298
Zobacz produkty podobne
(37)
Zapytaj społeczności 3 pytania
 • Ilość pamięci RAM: 1 GB
 • Rodzaj chipsetu: Radeon HD7770
 • Łączenie kart: CrossFire
Opis
Specyfikacja
Opinie (37)
Pytania i odpowiedzi (3)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

Aktywny układ chłodzenia

Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (jednego lub więcej). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej. Zapewnia dobry kompromis między niską emisją hałasu, a wysoką wydajnością, ponieważ prędkość wentylatora jest zależna od aktualnego obciążenia układu graficznego: kiedy jest ono niskie wentylator obraca się niemal bezgłośnie. W momencie wzrostu obciążenia prędkość wentylatora również wzrasta, zapewniając wydajne chłodzenie całego układu.

Alternatywą dla chłodzenia aktywnego jest całkowicie bezgłośny układ pasywny, gdzie stosowany jest sam radiator bez wentylatora. Znajduje on jednak zastosowanie jedynie w mało wydajnych kartach graficznych z niższego segmentu, które nie generują wiele ciepła.

Nieliczne, najwydajniejsze jednostki mają także konstrukcję fabrycznie przystosowaną do chłodzenia wodnego. Jest to rozwiązanie droższe i bardziej skomplikowane od chłodzenia aktywnego czy pasywnego, jednak zapewnia najwyższą wydajność.

Złącze DisplayPort

Kartę wyposażono w jedno złącze Display Port – to uniwersalny interfejs cyfrowy, który umożliwia podłączenie do konfiguracji monitora, systemu kina domowego, projektora i innych kompatybilnych urządzeń. Pojedyncze złącze Display Port będzie w pełni wystarczające do podstawowej konfiguracji komputerowej z jednym wyświetlaczem lub do rozbudowanych zestawów, w których kolejne monitory podłącza się do innego rodzaju złącz na karcie graficznej.

Złącze DVI

Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.

Doświadcz nowego poziomu rozgrywki

Ten model karty wyposażono w złącze PCI Express 3.0 x16, co zapewniło zarówno świetną kompatybilność z licznymi płytami głównymi, jak również bardzo wysoką przepustowość. Zdecydowana większość kart graficznych z różnych przedziałów cenowych dysponuje właśnie tym typem złącza. Będzie to więc odpowiedni wybór praktycznie do każdej konfiguracji.

Połącz swoje karty z technologią CrossFire

Łączenie kart graficznych umożliwia zbudowanie konfiguracji o bardzo wysokiej wydajności graficznej, co może być mile widziane w grach, jak również w zastosowaniu profesjonalnym. By było to możliwe, konieczne jest wybranie odpowiednich jednostek GPU. Ten model karty graficznej jest przystosowany do tego rodzaju połączeń, a wszystko to dzięki technologii CrossFire.


Asus Radeon HD 7770

 

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją karty graficznej w wykonaniu tajwańskiej firmy Asus - producenta działającego od 1989 roku głównie na rynku kart graficznych oraz płyt głównych. Asus w mniejszym stopniu działa na rynku napędów optycznych, monitorów, notebooków, telefonów komórkowych czy też systemów chłodzeń komputerowych. Produkt kierowany jest dla graczy ze średnio zasobnym portfelem, którzy szukają najlepszej wydajności w połączeniu z dobrą kulturą pracy i możliwościami podkręcania w cenie poniżej 500 złotych.

 

Przedstawienie produktu

Karta dostarczana jest w dość sporym pudle na którym spotkamy połączenie czerni i ciemnej pomarańczy wraz z kilkoma informacjami marketingowymi. Jak już przystało na karty graficzne firmy Asus na pudełku spotkamy oczywiście postać mrocznego jeźdźca na koniu. W jego wnętrzu znajdziemy standardowo oprogramowanie i sterowniki ASUS, 1 x kabel CrossFire, 1 x adapter DVI-HDMI.

Asus Radeon HD7770 jest oparty na referencyjnym projekcie obwodu drukowanego w czarnym, matowym kolorze. Karta została wyposażona w układ zasilania DIGI+ VRM wraz z technologią Super Alloy Power, które to zapewnią precyzyjne cyfrowe zasilanie, zwiększoną żywotność oraz stabilność taktowania naszego układu. Dzięki takim modyfikacjom konstrukcja firmy Asus pozwoli na wielogodzinną, bezproblemową pracę oraz wysokie możliwości podkręcania.

Płytka drukowana jest konstrukcją referencyjną. Jej długość wraz z chłodzeniem wystającym minimalnie poza obwód wynosi około 22-22.5cm, dzięki czemu kartę będzie można spokojnie zamontować w większości obudów komputerowych dostępnych na rynku.

Do montażu wymagane są co najmniej dwa wolne miejsca na karty rozszerzeń. Na śledziu oddano do dyspozycji dwa złącza Dvi oraz po jednym HDMI i Display Port.

Autorskie chłodzenie DirectCU składa się z dwóch rurek cieplnych, które odbierają ciepło bezpośrednio z rdzenia i przenoszą je na aluminowe finy radiatora. Za chłodzenie całości odpowiedzialny jest jeden 75mm wentylator. Układ chłodzenia odpowiada za odbieranie ciepła tylko i wyłącznie z rdzenia graficznego, kości pamięci oraz sekcja zasilania nie są chłodzone, jednak w przypadku konstrukcji o tak niskim poborze energii nie ma co się martwić o ich temperatury. Karta pozwoli na wielogodzinne sesje w grach, podczas których nie trzeba będzie obawiać się o to, że coś się przegrzeje. Kultura pracy wentylatora stoi na bardzo wysokim poziomie zarówno podczas pracy w spoczynku jak i pod obciążeniem.

Do poprawnego działania karty wymagane jest podłączenie jednego 6-pinowego kabla zasilającego.

 

Radeon HD7770 to układ wyposażony w 640 jednostek cieniujących, 40 jednostek teksturujących oraz 16 jednostek ROP. Na karcie zamontowano 1GB pamięci typu GDDR5 o taktowaniu 1150MHz (efektywnie 4600MHz), której towarzyszy 128 bitowa szyna danych. Standardowo w kartach Radeon HD7770 rdzeń pracuje z częstotliwością 1000MHz, jednak firma Asus zdecydowała się na fabryczne zwiększenie tej częstotliwości, która w przypadku prezentowanej konstrukcji wynosi 1020MHz. Trzeba przyznać, że nie jest to w żadnym stopniu imponujące fabryczne OC. Pamięci również poddano lekkiemu podkręceniu. W konstrukcji referencyjnej wartość ta wynosi 1125MHz, w prezentowanym modelu Asusa, jak już mogliście wcześniej przeczytać, wartość ta została zwiększona do 1150MHz. Również nie jest to imponującym wynikiem, jednak takie OC zawsze minimalnie podniesie wydajność całego układu względem konstrukcji referencyjnej.

Układ zapewnia pełne wsparcie dla standardów takich jak Microsoft DirectX 11.1 oraz PCI-E 3.0.

Ponadto wykorzystuje technologię AMD Eyefinity Technology, Avivo™HD, ZeroCore Power oraz nowe algorytmy wygładzania MLAA i SSAA.

 

Konstrukcja Asusa pozwoli na bezproblemową grę w rozdzielczości Full HD w takie tytuły jak: Battlefield 3, Crysis 2, The Elder Scrolls Skyrim, Far Cry 3, Hard Reset, Metro 2033, Assassins Creed III, Crysis 3 oraz wiele starszych i mniej wymagających tytułów. Co prawda nie ma co tutaj liczyć na najwyższe detale w każdej wymienionych gier, w niektórych z nich trzeba się będzie zadowolić średnimi czy też wysokimi ustawieniami graficznymi.

 

Analiza rynkowa

Spośród kart graficznych w cenie poniżej 500 złotych rekomendujemy ten model ze względu na jego wysoką wydajność w tym przedziale cenowym. Konkurencja w postaci firmy Nvidia nie ma w tej cenie żadnej karty graficznej, która dorównuje wydajnością w grach Radeonowi HD7770. W tym miejscu jedynym powodem do wyboru karty graficznej ze stajni Nvidia mogą być zastosowane w niej jednostki CUDA przydatne grafikom komputerowym, jednak w przypadku ukierunkowania wyłącznie na gry wybór tutaj jest tylko jeden. Wybraliśmy ten model ze względu na dobrą kulturę pracy oraz wydajność zastosowanego chłodzenia, minimalne fabryczne OC oraz 3 letnią gwarancję producenta.

 

Rekomendacja

Polecamy ten produkt graczom, którzy oczekują najwyższej wydajności w cenie poniżej 500 złotych w połączeniu z cichym oraz wydajnym chłodzeniem.

 

 

Duża szybkość i skuteczne chłodzenie - technologia 28nm!

Ekskluzywna innowacja firmy ASUS

 

DirectCU

DirectCU

DirectCU wykorzystuje dwa spłaszczone miedziane przewody cieplne o przekroju 8mm, które bezpośrednio stykają się z procesorem graficznym i zapewniają o 20% niższą temperaturę. DirectCU
GPU Tweak

GPU Tweak

GPU Tweak opracowany we współpracy z GPU-Z dostarcza dokładne informacje
  DIGI+ VRM with Super Alloy Power

UkładzasilaniaDIGI+ VRM itechnologiaSuper Alloy Power

Doceniony przez użytkowników układ zasilania DIGI+ VRM wraz z technologią Super Alloy Power zapewnią precyzyjne cyfrowe zasilanie, zwiększoną żywotność oraz stabilność taktowania.
  1020 MHz Overclock

Przetaktowane do 1020 MHz

Lepsze osiągi i bardziej wciągająca rozgrywka
     
     
     

 

Funkcje grafiki GPU

AMD Radeon Graphics

Zasilana przez AMD Radeon™ HD 7770

28nm GPU

Karta graficzna 28nm

Mniejsze zużycie energii i bardziej wydajny tranzystor
PCIE3.0

PCIE3.0

Zapewnia dwukrotnie większą przepustowość PCI drugiej generacji na pasmo dla szybszej komunikacji między procesorem a GPU.
AMD Eyefinity Technology

Technologia AMD Eyefinity

Rozszerz horyzonty na 3 wyświetlacze, by w pełni zanurzyć się w świecie gier i rozrywki
AMD HD3D™ Technology

Technologia AMD HD3D™

Optymalizacja stereoskopowego obrazu 3D w grach i filmach.
Full DirectX 11 Support

Obsługa DirectX® 11

Nowy poziom realizmu w grach na PC i najwyższa wydajność
AMD CrossFireX™ Technology

Technologia AMD CrossFireX™

Technologia Multi-GPU dla ekstremalnej wydajności.
Compatible with Windows7

Kompatybilna z Microsoft® Windows® 7

Zapewnia użytkownikom zaawansowane doznania i rozszerza możliwości ich komputerów.
GHz

GHz

Taktownie zegara przewyższające referencyjną wartość 1GHz
   

 

Porty wejścia/wyjścia

IO Ports
Rozwiń opis

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
HD7770-DC-1GD5-V2
EAN
Chipset
Producent chipsetu
AMD
Rodzaj chipsetu
Radeon HD7770
Taktowanie rdzenia
1020 MHz
Jednostki przetwarzania
Techniczne
Łączenie kart
Rozdzielczość
2560 x 1600
Pamięć RAM
Ilość pamięci RAM
1 GB
Rodzaj pamięci RAM
Chłodzenie
Typ chłodzenia
Złącza
Zawartość pudełka
Wersja opakowania
BOX

Opinie

(37)
(37)
4.5/5
(37)
90% osób poleca
ten produkt
5
68%
4
22%
3
5%
2
3%
1
3%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
produkt godny polecenia. Wysoka jakość, cichy chłodny. Dobrze się podkręca. Dla graczy z ograniczony budżetem w sam raz. Zakupy w firmie morele.net rewelacyjne, szybko, miło i tanio
 • ZALETY:
 • + jakość wykonania
 • + cicha
 • + chłodna
 • + dobry o.c.
 • + energooszczędna
 • + wydajna
 • + działa nawet na płytach ze złączem PCI-e 1.0
 • WADY:
 • - nieco za droga jak na swoją wydajność i oczekiwania
Posiadam ten produkt Od kilku dni
hej, czy Twoja karta po zakupie wydzielała ostry syntetyczny zapach (coś jak ebonit)?
Opinia potwierdzona zakupem
Karta pracuje bardzo cicho! Daje radę na ustawieniach ultra i rozdziałce 1280x1024 w BATTLEFIELD 3. Jestem w pełni zadowolony.
 • ZALETY:
 • + bardzo cicha praca,
 • + solidne wykonanie,
 • + dobra wydajność w nowych grach,
 • WADY:
 • - dość problematyczne odłączanie wtyczki PCI-E 6pin (kolorowa obudowa karty nachodzi na gniazdo, przez co nie można pewnie chwycić gniazda zasilania karty przy wyciąganiu kabla)
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Można wiedzieć na jakim procku??
AMD Phenom X6 1045T
Opinia potwierdzona zakupem
Karta godna polecenia. W cenie do 400zł to chyba obecnie jedna z lepszych propozycji. Karta jest bardzo cicha, praktycznie jest jej niesłyszalna a na tym najbardziej mi zależało. W większość nowych gier można sobie pograć bez problemu. Polecam dla osób które lubią ciszę.
 • ZALETY:
 • + cisza
 • + wydajność
 • + jakość wykonania
 • + niska temperatura pracy
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Za taką cenę jest po prostu rewelacyjna! Wygodnie się gra w każdy tytuł, kończąc nawet na Crysis 3!
 • ZALETY:
 • + wydajność/cena,
 • + niskie temperatury,
 • + niski pobór mocy,
 • + niby dobre OC, lecz u mnie tylko pamięć porządnie wykręciłem, ponieważ rdzeń już na 1040 się wiesza. Może to taki egzemplarz...
 • WADY:
 • - Nie zauważyłem.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Najlepszy wybor karty w tej cenie, zagralem na niej w wiedzmina 3 na ustawienaich low medium w cs od 50 do 100 fps zalezy jaka mapa do tego karta posiada oprogramowanie GPU Tweak na ktorym mozna ja podkrecic poprawiajac wydajnosc o jakies 20-30 %
 • WADY:
 • - Myślę że nie ma żadnych
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Mozliwosci tej karty są ogromne. w polaczeniu z i3-3220 Far Cry 3 na wysokich, BF3 ultra i stabilne 35 fps. rewelacja w tej cenie
 • ZALETY:
 • + wydajnosc
 • + nie przegrzewa sie nawet pod dlugim obciazeniem
 • + przejsciowka dvi-vga w zestawie
 • WADY:
 • -chyba brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Karta godna polecenia. DirectCU swoje robi. GPU nie przegrzewa się, chłodzenie pracuje cicho. Gry pokroju BF3, FC3 czy też TR 2013 idą jak po maśle.
 • ZALETY:
 • + chłodzenie
 • + wydajność
 • + oszczędność
 • WADY:
 • - słona cena (swego czasu 539zł) ale nie żałuję.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo wydajna karta. W WOT'cie na maksach chodzi na poziomie 70 fps przy temperaturze 50 stopni po kilku godzinach gry. (wentylatory na 35%)
 • ZALETY:
 • + cicha
 • + wydajna
 • + nie grzeje się.
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Jestem mile zaskoczony tą kartą, bo w tym przedziale cenowym nie ma sobie równych. Perfekcyjna pod każdym względem :)
 • ZALETY:
 • + Cicha, wydajna, CENA, jakość
 • WADY:
 • - Zdecydowanie BRAK!
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra karta. Jadę na niej do tej pory. Możliwości do ceny całkiem zadowalające.
Podoba mi się bardzo cicha praca chłodzenia nawet pod obciążeniem po tylu latach.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra karta, spokojnie wystarczy.
 • ZALETY:
 • + Szybkość działania
 • + Niska temperatura pracy
 • WADY:
 • - Problemy z FPS przy najnowszych grach przy najwyższych ustawieniach.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Za taką cenę jest po prostu rewelacyjna!
 • ZALETY:
 • + bardzo cicha praca,
 • + solidne wykonanie,
 • + dobra wydajność w nowych grach,
 • WADY:
 • -nie zauważyłem
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Wszytko chodzi na maxach. WoT na maxach chodzi na poziomie 7- fps, chłodna, cicha, polecam.
 • ZALETY:
 • + Jak wyżej
 • WADY:
 • - mała przepustowść szyny .
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Miała być karta, która potencjalnie obsłuży nieco prostsze gry. Cicha, w miarę tania. Jest ok.
 • ZALETY:
 • + W miarę tania, cicha
 • WADY:
 • - brak
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Najlepsza karta za tą cene. Wszystko śmiga aż miło, polecam.
 • ZALETY:
 • +Wydajna
 • +Dobra cena
 • +Dość cicha
 • +Crossfire
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Super karta graficzna w tej cenie nie ma lepszej.
 • ZALETY:
 • + Doskonała jakość za tę cenę
 • + Cicha
 • + Wydajna
 • WADY:
 • - Nie znalazłem
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Rewelacyjna karta dla niedzielnego gracza.
 • ZALETY:
 • + Gry takiej jak Far Cry 3 chodzą na Ultra bez spadków
 • WADY:
 • - Brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
czy asus gtx 460 ( uszkodzony ) moge na nia zamienic ?
Opinia potwierdzona zakupem
za te pieniądze najlepsza karta jaką można kupić
 • ZALETY:
 • + wydajna, cicha, ładnie wygląda :-)
 • WADY:
 • - nie znalazłem
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
na tej karcie bf3 działa na ultra (singl) na wysokich (multi)
 • ZALETY:
 • + cicha
 • + tania
 • + wydajna
 • WADY:
 • - nie znalazłem
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
bardzo dobra
 • ZALETY:
 • + cicha
 • + mocna i wydajna
 • + łatwa w montażu
 • + mało pobiera mocy
 • WADY:
 • - nic
Posiadam ten produkt Od dziś

Pytania i odpowiedzi

(3)
Masz pytania? 
h
hgfn
03.07.2020
a na ilu fps pójdzie cs? zi5 3470?
O
Opiekun kategorii Maciej
06.07.2020
Około 100 FPS.
Zgłoś nadużycie

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Jeżeli chcesz wysłać sprzęt do serwisu, skorzystaj ze strony http://asus-serwis.pl/
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(37)
Pytania i odpowiedzi
(3)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Karta graficzna Asus Radeon HD7770 1GB DDR5 (128bit) DVI/HDMI/DP PCI-E (wentylator DirectCU) (HD7770-DC-1GD5-V2)
Ekspert Morele | 01:48
Cześć, o co chcesz zapytać?
Morele Ask
Temat pytania
Zapytaj ekspertów i użytkowników tego produktu
np. o jego cechy, specyfikację i wrażenia z użytkowania.
Zmień
Zapytaj Morele
np. o zakupy w sklepie, dostępność produktów, sposoby dostawy i płatności lub ofertę.
Zgłoś problem
Ekspert Morele | 01:48
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi.
Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Ekspert Morele | 01:48
Podaj proszę adres e-mail, na który wyślemy powiadomienie o odpowiedzi.
Pamiętaj, że administratorem Twoich danych podanych w formularzu jest Morele.net Więcej
z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 43b, 31-864 Kraków.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie internetowym, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Twój e-mail
Zmień
Ekspert Morele | 01:48
Twoje pytanie trafi do użytkowników produktu oraz naszego eksperta i ukaże się w sekcji „Pytania i Odpowiedzi“ na karcie produktu oraz na serwisie Morele ASK.
Odpowiedź otrzymasz najpóźniej w ciągu kilku godzin.
Wpisz poniżej treść pytania.
Treść pytania
Załączniki
Ekspert Morele | 01:48
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało opublikowane w sekcji „Pytania i Odpowiedzi“. Gdy tylko pojawi się pod nim odpowiedź, powiadomimy Cię mailowo.
Ekspert Morele | 01:48
Zgłoś problem dotyczący funkcjonowania naszej strony. Postaraj się opisać go jak najdokładniej.
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h na Twój adres e-mail.
Wpisz poniżej treść zgłoszenia
Treść pytania
Załączniki
Możesz wysłać maksymalnie 5 załączników naraz. Dozwolone formaty: jpeg, jpg, png
Ekspert Morele | 01:48
Dziękujemy! 🎉🎉🎉

Twoje pytanie zostało wysłane do Działu Obsługi Klienta. Odpowieź wyślemy na Twój adres e-mail.
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
Ekspert Morele | 01:48
Cześć!
Karta graficzna Asus Radeon HD7770 1GB DDR5 (128bit) DVI/HDMI/DP PCI-E (wentylator DirectCU) (HD7770-DC-1GD5-V2) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.