
Karta graficzna Asus Radeon HD 4870 X2 2048MB EAH4870X2/HTDI/2G/A
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Opis ogólny | Dwurdzeniowa karta graficzna ASUS EAH4870X2 |
| Chipset karty graficznej (GPU) | Radeon HD4870X2 |
| Typ złącza magistrali | PCI Express x16 |
| Pamięć zainstalowana | 2048 MB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Ilość bit | 512 bit |
| Częstotliwość taktowania GPU | 750 MHz |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 3600 MHz |
| RAMDAC | 400 MHz |
| Obsługa DirectX | DX 10.1 |
| Złącze TV-OUT | Tak |
| Złącze HDTV | Tak |
| Złącze DVI | 2 szt |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Informacje dodatkowe | Interfejs pamięci 2x256 Bit Standard PCI Express 2.0 Wsparcie dla HDCP, HDMI, OpenGL 2.1, Shader Model 4.1 |
| Wyposażenie dodatkowe | Adapter DVI/HDMI, DVI/D-SUB |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

