
Karta graficzna Asus Radeon HD 3870 512MB EAH3870/G/HTDI/512M/A
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Symbol producenta | EAH3870/G/HTDI/512M/A |
| Nazwa produktu | ASUS EAH3870 Radeon HD3870 512 MB DDR4 (256 bit), DualDVI/HDTV, PCI-E, BOX |
| Typ chipsetu | Radeon HD3870 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Zainstalowana pamięć wideo | 512 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 775 MHz |
| Taktowanie pamięci | 1125 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1600 pikseli |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Urządzenia wejścia / wyjścia | wyjście TV |
| Złącze zewnętrzne | 2 x DVI-I |
| Obsługiwane standardy | ? DirectX 10.1 |
| ? OpenGl 2.0 | |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS Utilities & Driver |
| ? ATI CrossFireX | |
| ? Shader Model 4.1 | |
| ? Chłodzenie aktywne | |
| ? W zestawie: gra Company of Heroes - Opposing Fronts | |
| Zawartość zestawu | ? Przejściówka DVI -> VGA |
| ? Kabel HDTV | |
| ? Sterowniki na CD |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

