
Karta graficzna Asus Radeon HD 3450 - 256MB EAH3450/DI/256M
ocena produktu 4/5 gwiazdki
(2)
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Symbol producenta | EAH3450/DI/256M |
| Nazwa produktu | ASUS EAH3450 Radeon HD3450 256 MB DDR2, DVI/HDMI, HDCP, PCI-E, BOX |
| Typ chipsetu | Radeon HD3450 |
| Szyna pamięci | 64-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR2 |
| Zainstalowana pamięć wideo | 256 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 600 MHz |
| Taktowanie pamięci | 400 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2048 x 1536 pikseli |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Urządzenia wejścia / wyjścia | wyjście TV |
| Złącze zewnętrzne | ? 15 pin VGA |
| ? 1 x DVI-I | |
| Obsługiwane standardy | ? DirectX 10.1 |
| ? OpenGl 2.0 | |
| ? Shader Model 4.1 | |
| ? ATI CrossFireX | |
| ? Chłodzenie pasywne | |
| ? retail | |
| Zawartość zestawu | ? Sterowniki na CD |
| ? Przejściówka DVI -> VGA |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

