
Karta graficzna Asus GT440 1GB (ENGT440/DI/1GD3)
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(2)
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

Super Alloy PowerTechnologia Super Alloy Power to wykonane ze specjalnego stopu elementy zasilające, które zapewniają o 15% wyższe siągi, o 35°C niższą temperaturę pracy i 2,5-krotnie dłuższą żywotność. | Odporny na zakurzenia wentylatorUnikalny projekt wentylatora zapewnia wydajne rozpraszanie ciepła, zwiększając żywotność karty graficznej o 25%* | ||
GPU GuardZwiększa wytrzymałość karty o 80%-100%, podwajając jej odporność na nacisk. Chroni przed pęknięciami, zwiększa odporność na wstrząsy i upadek. | |||
ASUS Smart DoctorInteligentne monitorowanie systemu dla wydajnego przetaktowywania za pomocą intuicyjnego interfejsu. | |||
ASUS Gamer OSDPrzetaktowywanie w czasie rzeczywistym, testowanie wydajności i nagrywanie strumienia video w dowolnej grze | |||
Technologia SPLENDID™ Video IntelligenceOptymalizuje kolory według różnych ustawień pięciu trybów - standardowy, gra, krajobraz, nocny widok oraz kino. |
Zasilana przez NVIDIA® GeForce® GT440 | NVIDIA® CUDA™Udostępnia moc rdzeni procesora graficznego, które przyspieszają wykonanie zadań najbardziej obciążających system | ||
NVIDIA® PhysX®Delivers Dynamiczne efekty wizualne - ogniste wybuchy, interaktywne otoczenie, realistyczna woda i postacie. | NVIDIA® 3D Vision™Zanurz się w świecie gier 3D | ||
DirectX® 11 Done RightNowy poziom realizmu w grach na PC i najwyższa wydajność | Kompatybilna z Microsoft® Windows® 7Zwiększa możliwości użytkowników komputerów, pozwala cieszyć się zaawansowaną technologią |
| Silnik graficzny | NVIDIA GeForce GT 440 |
| Standard szyny | PCI Express 2.0 |
| Pamięć wideo | GDDR3 1GB |
| Taktowanie zegara | 810 MHz |
| CUDA Core | 96 |
| Zegar jednostek cieniujących | 1620 MHz |
| Taktowanie pamięci | 1800 MHz ( 900 MHz DDR3 ) |
| Interfejs pamięci | 128-bit |
| Rozdzielczość | Maks. rozdzielczość : 2048x1536 Maks. rozdzielczość DVI : 2560x1600 |
| Interfejsy | Wyjście monitorowe : Tak x 1 Wyjście DVI : Tak x 1 (DVI-I) Wyjście HDMI : Tak x 1 Wsparcie HDCP : Tak |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie i sterowniki ASUS |
| Dodatki ASUS | Super Alloy Power |
| Wymiary | 7.6 " x 5.12 " cala |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

