
Karta graficzna Asus GeForce 8800 GTS 512MB 90C3CG40J0UAY00T
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Symbol producenta | EN8800GTS TOP/HTDP/512M |
| Nazwa produktu | Asus EN8800GTS TOP GeForce 8800GTS 512MB DDR3 (256bit),HDTV/2xDVI,HDCP,PCI-E,BOX |
| Typ chipsetu | Geforce 8800GTS |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR III |
| Zainstalowana pamięć wideo | 512 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 740 MHz |
| Taktowanie pamięci | 1035 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 2560 x 1600 pikseli |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Urządzenia wejścia / wyjścia | wyjście TV |
| Złącze zewnętrzne | 2 x DVI-I |
| Obsługiwane standardy | ? DirectX 10 |
| ? OpenGl 2.0 | |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS Utilities & Driver |
| Cechy dodatkowe | ? Shader Model 4.0 |
| ? NVIDIA Quantum Effects Technology | |
| ? NVIDIA PureVideo HD technology | |
| ? ASUS Splendid | |
| ? ASUS VideoOnline | |
| ? Chłodzenie aktywne | |
| ? retail | |
| Zawartość zestawu | ? Przejściówka DVI -> VGA |
| ? kabel zasilający | |
| ? Kabel HDTV | |
| ? Sterowniki na CD |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

