
Karta graficzna Asus GeForce 8800 GS 384 MB 8800GS 384MB 2xDVI HTDP
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(3)
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Złącze: | PCI Express X16 |
| Procesor graficzny: | NVIDIA GeForce 8800GS |
| Pamięć [MB]: | DDR3 384MB 192-bit |
| Taktowanie rdzenia [MHz]: | 550 MHz |
| Taktowanie pamięci [MHz]: | 1.6 GHz ( 800 MHz DDR3 ) |
| Taktowanie RAMDAC [MHz]: | 2 x 400 MHz |
| Radiator/ wentylator: | Wentylator |
| Wejścia: | Brak |
| Wyjścia: | 2 x DVI-I 15 pin D-Sub - przez adapter HDTV Output HDCP Support |
| Dołączone oprogramowanie: | ASUS Utilities & Driver |
| Wersja [Box/Oem]: | Box |
| Tuner telewizyjny: | Nie |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

