
Karta graficzna Asus EN8600GT/HTDP/256M/A 8600GT 256MB HDCP DVI
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.

Stwórz dowolną konfigurację dzięki optymalnej dostępności złącz na karcie graficznej. Tej model GPU wyposażono w dwa złącza HDMI, które umożliwiają przesyłanie nieskompresowanego cyfrowego sygnału audio i wideo. Podłącz do karty graficznej jeden lub kilka monitorów, wyświetlaj obraz na dużym ekranie telewizora w maksymalnej rozdzielczości 4K bez żadnych przycięć i opóźnień.

| Typ chipsetu | Geforce 8600GT |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Rodzaj pamięci | DDR III |
| Zainstalowana pamięć wideo | 256 MB |
| Częstotliwość RAMDAC | 400 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 540 MHz |
| Taktowanie pamięci | 700 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu | 3840 x 2400 pikseli |
| Typ złącza magistrali | PCI-E 16x |
| Urządzenia wejścia / wyjścia | wyjście TV |
| Złącze zewnętrzne | 2 x DVI-I |
| Obsługiwane standardy |
|
| Dołączone oprogramowanie | ASUS Utilities & Driver |
| Cechy dodatkowe |
|
| Zawartość zestawu |
|
| Gwarancja/rękojmia | Rękojmia 36 miesięcy |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

