
PreSonus Revelator io44 - Interfejs Audio USB-C
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Interfejs audio |
| Zasilanie Phantom | Tak (48V) |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Szerokość produktu | 135,9 mm |
| Wysokość produktu | 58,4 mm |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 lub wyższy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 10.13 lub nowszy |
| Jakość audio | 24 bit |
| Częstotliwość próbkowania | 44,1 kHz / 48 kHz / 88,2 kHz / 96 kHz |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Wejścia combo XLR/TRS 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Wyjście symetryczne 1/4″ (6,35 mm) | 2 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 1 |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 128mm |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu