
Karta dźwiękowa PreSonus AudioBox USB 96 25th - Interfejs Audio USB
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Interfejs audio |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Zasilanie Phantom | Tak (48V) |
| Głębokość produktu | 139,7 mm |
| Waga produktu | 590 g |
| Szerokość produktu | 139,7 mm |
| Wysokość produktu | 44,45 mm |
| Częstotliwość próbkowania | 44,1 kHz / 48 kHz / 88,2 kHz / 96 kHz |
| Jakość audio | 24 bit |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Port USB | Tak |
| Wyjście MIDI | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Wejście MIDI | Tak |
| Wejścia combo XLR/TRS 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Wyjście symetryczne 1/4″ (6,35 mm) | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość | 248mm |
| Długość | 176mm |
| Wysokość | 90mm |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00