Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Inspiracje (1)
Pytania i odpowiedzi (8)
Gwarancje
Raty

Karta dźwiękowa Creative Sound BlasterX G5 (70SB170000000)

ID produktu: 773901
Zobacz produkty podobne
(2)

Opis produktu

 

 

SOUND BLASTERX G5

 

Zewnętrzna karta dźwiękowa obsługująca dźwięk w jakości HD w standardzie 7.1, wyposażona we wzmacniacz słuchawkowy

Karta dźwiękowa Sound BlasterX G5 to najwyższa jakość dźwięku w grach zamknięta w kompaktowej obudowie. 

Ten podłączany przez port USB cyfrowy przetwornik dźwięku (DAC) (dźwięk wirtualny w standardzie 7.1, 24 bitowy/192 kHz, 120 dB) oraz wzmacniacz słuchawkowy zapewniają najlepszą jakość dźwięku w grach komputerowych i konsolowych.

Obsługa wirtualnego dźwięku przestrzennego w standardzie 7.1

Zewnętrzna karta dźwiękowa G5 obsługuje wejściowe sygnały audio w standardzie 7.1, co w połączeniu z oprogramowaniem BlasterX Acoustic Engine Pro pozwala uzyskać realistyczną wirtualizację dźwięku w słuchawkach — efekt przestrzenny jest praktycznie doskonały!

Niesamowity dźwięk 3D w grach komputerowych

G5 to wysokowydajna, zewnętrzna karta dźwiękowa wyposażona w wielordzeniowy procesor SB-Axx1™ do sprzętowej obsługi dźwięku. Poznaj pełnię dźwięku 3D w swoich słuchawkach (nawet tego pochodzącego ze zintegrowanej karty dźwiękowej).

Karta dźwiękowa G5 obsługuje również miksowanie dźwięku wielokanałowego oraz dźwięku w standardzie 7.1, co pozwala uzyskać ultrarealistyczne efekty dźwiękowe w słuchawkach.

Najlepszy w swojej klasie dźwięk w grach konsolowych

Wyposażona w najlepsze audiofilskie komponenty karta dźwiękowa G5 zapewnia najlepszy w swojej klasie dźwięk w grach konsolowych1 dzięki sprzętowej obsłudze dźwięku przez przetwornik DAC (24 bity/192 kHz, 120 dB). Teraz wygrasz każde starcie, ponieważ dokładnie zlokalizujesz wroga w czasie rzeczywistym!

BlasterX Acoustic Engine Pro

Stworzona z myślą o wirtualnej rozgrywce i najwyższej jakości dźwięku karta G5 to prawdziwie innowacyjny produkt, który zapewnia bezkompromisową jakość audio.

Dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie BlasterX Acoustic Engine Pro oferuje szerokie możliwości konfiguracji i umożliwia pełną kontrolę dźwięku dzięki najlepszym efektom dźwiękowym, które nie rozpraszają uwagi gracza i poprawiają jakość rozgrywki. Od świstu pocisków przelatujących obok Twojej głowy po przerażający ryk trolla — każdy aspekt gry będzie bardziej realistyczny dzięki naszym zaawansowanym efektom dźwiękowym.

Wzmacniacz słuchawkowy dla audiofilów

Karta dźwiękowa G5 to nie tylko przetwornik DAC USB, który konwertuje dźwięk 24 bitowy/192 kHz, 120 dB. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi słuchawkowemu TPA6120A2 firmy Texas Instruments o niskiej impedancji wyjściowej na poziomie 2,2 Ω, do karty dźwiękowej G5 można podłączyć standardowe słuchawki o maksymalnej impedancji 600 Ω oraz słuchawki dokanałowe (monitory douszne) o wysokiej czułości.

Ta kompaktowa karta dźwiękowa przeznaczona do gier obsługuje również wysokiej jakości dźwięk 24 bitowy/192 kHz dzięki wykorzystaniu przetwornika DAC CS4398 firmy Cirrus Logic, który zapewnia stosunek sygnału do szumu na poziomie 120 dB.

Wbudowany procesor dźwięku SB-Axx1

Dedykowany przycisk wyboru profilu SBX oraz przyciski wyboru trybu Scout Mode™ znajdujące się na obudowie karty G5 są obsługiwane przez wielordzeniowy procesor SB-Axx1 i pozwalają zmienić profil dźwięku w czasie rzeczywistym. Można wybrać odpowiednie ustawienie i zapisać maksymalnie trzy profile dźwiękowe w G5, by użyć ich ponownie. Aby przełączać się między profilami, wystarczy nacisnąć przycisk i ustawić odpowiedni tryb, by dostosować dźwięk do rodzaju rozgrywki.

Podświetlany potencjometr i wskaźnik poziomu głośności

Karta dźwiękowa G5 to idealne połączenie wyglądu i funkcjonalności. Wygodne pokrętło głośności pozwala z łatwością sterować nią w czasie rozgrywki, a czerwone podświetlenie ułatwia sprawdzenie jej poziomu w warunkach słabego oświetlenia. Możesz zaczynać grę!

POŁĄCZENIA

Karta dźwiękowa G5 jest wyposażona w standardowe porty wejścia i wyjścia stosowane we współczesnych produktach audio, a ponadto m.in. wejścia i wyjścia line-in oraz optyczne. Port USB-Device znajdujący się na tylnym panelu karty Sound BlasterX G5 to dodatkowy port USB, który obsługuje maksymalne natężenie wyjściowe na poziomie 100 mA, dzięki czemu można bez problemu podłączyć do niego mysz lub klawiaturę.

Karta dźwiękowa G5 obsługuje zestawy słuchawkowe z wtykiem 4-polowym i jest wyposażona w dedykowane gniazdo jack dla mikrofonu.

Specyfikacja

Sound Blaster
Zewnętrzna
Pokrętło głośności
Wejście liniowe
Wejście mikrofonowe
Wyjście głośnikowe
Wyjście liniowe
7.1 - wirtualny
Windows 10
Windows 7 x 64
Windows 7 x 86
Windows 8
Windows 8.1
Windows Vista
Windows Vista x 64
Broszura z informacją na temat gwarancji
Instrukcja obsługi
Kabel microUSB
Kabel ze złączem Mini-TOSLINK

Opinie (2)

(2)
Najbardziej pomocna opinia
Rewelacyjna karta, dla graczy, po prostu marzenie. Perfekcyjnie słychać każdy detal. Bardzo dobre sterowniki, dobre wykonanie i piękny wygląd. Polecam!
  • ZALETY:
  • + Dźwięk, sterowniki, wygląd, wykonanie
  • WADY:
  • - Brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Inspiracje (1)

Pytania i odpowiedzi (8)

Czy można podłączyć tą kartę do TV z wyjściem optycznym np. Samsung NU 80xx?

Czy ta karta ma wejście/wyjście mini toslink, więc do TV raczej nie podepnę.

W samsungu nu80xx jest Toslink , czy ktoś może potwierdzić?Gdybym nawet mógł użyć tej karty, ( w opisie ma że dekoduje dźwięk 7.1 czyli zakładam że dolby digital również z TV odbierze), wtedy kablem mini jack na słuchawki mogę podpiąć głośniki. Tu moje pytanie, nie za bardzo rozeznaje się w tych systemach dźwięku i wymaganiach:

-czy żeby odbierać dźwięk dolby digital potrzebuje specjalnych głośników z obsługą tego formatu kodowania dźwięku, czy każdy zestaw 5.1 oznacza właśnie ten format dolby digital

-czy np. używając powyższej karty ze zwykłą wieżą z 2 kolumnami, mogę korzystać z dolby digital czy będzie to tylko sztuczna symulacja?
Ma zarówno wejście jak i wyjście mini-toslink. Musi być podłączona przez USB tak czy inaczej, żeby pobierać zasilanie.

Co do głośników 5.1 i więcej: je i tak zazwyczaj podłącza się światłowodem i w praktyce nie widzę innej możliwości podłączenia systemu z kilkoma głośnikami

Nie rozumiem pytania, Dolby Digital to kodek.
Chodzi mi o to, czy ta karta zawiera w sobie dekoder dolby digital, dts, czy można np. przesłać po optyku z konsoli/tv dźwięk w formacie dts na kartę i czy ta karta go obsłuży, aby później wypuścić sygnał na głośniki?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (2)

Pytania i odpowiedzi (8)

Inspiracje (1)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Xerox 113R00667, Electrolux EGT6343LOK, Printe TH507CNC, Colorovo tusz CRE-T1814-Y (T1814) Yellow, Whitenergy GSM dla SONY, Czarny (7870), SanDisk EXTREME SDXC 64 GB (SDSDXNE-064G-GNCIN) (następcą tego modelu jest id: 5643593) , Hama Pas na nadgarstek do GoPro (000043780000), Philips SHE1405BK/10, Clint Asgard ODIN (OD14W-W), CableCon F-Con F-56 3.9 Self-Install (2266), Apple iPhone 7 PLUS 256GB Czarny (MN4W2PM/A), Henzo Pure Black 10x15 (98.442.08), ESET Smart Security Premium 1U 24M Kontynuacja ESD (ESET/SOF/ESSPESD 1U 24M/R), Nielsen Design Aura eiche 30x40 (1130002), Panzer Szkło do Samsung Galaxy A3 (2017), czarny (389642), Buffalo BS-MP2008-EU, POL-MAK Serwetki 33 x 33 cm Chrzest (SLCH 000402), Szaron Notes z Magnesem Owocem Ducha (225932), Rystor Pióro żelowe GZ-031A 0.5 Czarne, Zewnętrzna USB