Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster Audigy FX V2 (70SB187000000)

BESTSELLER!
ID produktu: 9515326
Zobacz produkty podobne
(11)
Zapytaj społeczności 8 pytań
 • Interfejs: PCIe
 • Rodzaj: Wewnętrzne
 • System dźwięku: 5.1
Opis
Specyfikacja
Opinie (11)
Pytania i odpowiedzi (8)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

SOUND BLASTER AUDIGY FX V2

Wypełniając lukę między wydajnością a wartością, nasza nowa karta Sound Blaster Audigy Fx V2 oferuje nieskazitelną wierność dźwięku, zaawansowane przetwarzanie dźwięku za pomocą technologii Sound Blaster Acoustic Engine oraz najnowszą innowację w systemach audio — zestaw SmartComms Kit — pakiet inteligentnych funkcji komunikacyjnych opracowanych w celu poprawy sposobu komunikacji przez Internet.

Dzięki profesjonalnemu dźwiękowi, który można spersonalizować, karta Sound Blaster Audigy Fx V2 jest idealnym dodatkiem do Twojego zestawu gamingowego lub stacji roboczej! Charakteryzuje się dźwiękiem przestrzennym 5.1, wysokiej jakości dźwiękiem o współczynniku SNR 120 dB oraz odtwarzaniem w wysokiej rozdzielczości 24 bitów o częstotliwości 192 kHz.

ODTWARZANIE W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI

Czy domyślny dźwięk z komputera jest wystarczający? Komputery są dziś wyposażone w podstawową kartę dźwiękową na płycie głównej. Ich jakość dźwięku jest co najwyżej przeciętna, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę, jeśli tylko zwracasz na to uwagę i masz zamiłowanie do muzyki o wysokiej rozdzielczości.

Karta Sound Blaster Audigy Fx V2 to rozwiązanie umożliwiające łatwą poprawę jakości dźwięku w komputerze. Karta dźwiękowa umożliwia odtwarzanie z wysoką wiernością i rozdzielczością wynoszącą nawet 24 bity / 192 kHz przy 120 dB współczynnika DNR, zapewniając ogromny wzrost wydajności dźwięku w komputerze — wydobywając to, co najlepsze w muzyce, filmach i grach!

KINOWY DŹWIĘK PRZESTRZENNY

Zanurz się we wszystkich swoich filmach i grach dzięki karcie Sound Blaster Audigy Fx V2! Podłącz swój domowy system głośników 5.1 lub wzmacniacz, aby wzbogacić swoje wrażenia z oglądania filmów dzięki wyjściom kanałów 5.1, lub podłącz słuchawki, aby uzyskać równie wciągające wrażenia podczas słuchania wirtualnego dźwięku przestrzennego 5.1.

WZMOCNIJ SWOJE SŁUCHAWKI

Zwiększ głośność i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem na swoich studyjnych słuchawkach. Karta Sound Blaster Audigy Fx V2 jest w stanie obsłużyć słuchawki o wysokiej impedancji 600 Ω bez utraty jakości przy dowolnej głośności!

DOSTOSUJ DŹWIĘK DO SWOICH POTRZEB

Aby jeszcze bardziej wzbogacić wrażenia podczas słuchania dźwięków dzięki karcie Sound Blaster Audigy Fx V2, należy za pośrednictwem aplikacji Creative przejść do zestawu technologii Sound Blaster Acoustic Engine, czyli Bass Boost, Surround, Crystalizer, Dialog+ i Smart Volume, przeznaczonych do ustawień dźwięku w filmach, muzyce i grach.

Teraz jeszcze łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej można dostosować dźwięk do swoich potrzeb. Aplikacja jest dostarczana ze wstępnie dostrojonymi profilami audio i korektorami, gdzie można dostosować dźwięk i przełączać się na różne profile po prostu po kliknięciu przycisku.

TRYB SCOUT MODE

Jeśli chodzi o gry, karta Sound Blaster Audigy Fx V2 jest połączona z trybem Scout Mode, który pozwoli Ci usłyszeć wrogów, zanim ich zobaczysz. Wzmacnia ważne sygnały dźwiękowe w grze — takie jak odgłosy kroków i przełączania broni — pozwalając szybko i dokładnie określić lokalizację przeciwnika, zanim on to zrobi!

INTELIGENTNIEJSZA KOMUNIKACJA PRZY UŻYCIU ZESTAWU SMARTCOMMS KIT

Nasz zestaw SmartComms Kit został opracowany, aby rozwiązać jeden z problemów najczęściej napotykany przez użytkowników systemu Windows. Chodzi mianowicie o uproszczenie komunikacji online za pośrednictwem zestawu funkcji inteligentnej komunikacji. Czemu przejmować się włączaniem wyciszenia lub rozpraszać niepożądanymi hałasami w tle, kiedy trzeba skupiać się na tym, co najważniejsze? Dodatkowo tego pakietu funkcji można używać z dowolnymi zestawami słuchawkowymi lub słuchawkami z mikrofonem!

Dzięki takim funkcjom jak VoiceDetect, który automatycznie wyłącza wyciszenie dźwięku, kiedy zaczynasz mówić, oraz NoiseClean, który zapewnia dwukierunkową redukcję szumów, co pozwala wyeliminować statyczne szumy z otoczenia podczas rozmowy, porozumiewanie się z innymi jest skuteczniejsze i mniej zakłóca grę.

AUTOMATYCZNE WYCISZANIE I WYŁĄCZANIE WYCISZENIA

Czy kiedykolwiek przydarzyła się Ci sytuacja, kiedy zadałeś jakieś pytanie i z niecierpliwością czekałeś na odpowiedź kolegów z zespołu lub próbowałeś podzielić się swoimi pomysłami ze współpracownikami, a potem zdałeś sobie sprawę, że masz wyciszony głos?

Nasza funkcja VoiceDetect umożliwia kontrolowanie stanu wyciszenia mikrofonu przez wykrywanie głosu w trakcie mówienia. Mikrofon jest automatycznie wyciszany po zakończeniu wypowiedzi i włączany ponownie od razu, kiedy znów zaczynasz mówić. Nie ma potrzeby naciskania żadnych przycisków fizycznych ani klawiszy w aplikacji. Możesz się skupić wyłącznie na swoich myślach w trakcie prezentacji.

DWUKIERUNKOWE TŁUMIENIE SZUMÓW

Funkcja NoiseClean-in analizuje dźwięk przychodzący (przykładowo połączenie wideo z głośnymi hałasami w tle), wykrywa niepożądane hałasy i je eliminuje przed wysłaniem oczyszczonego głosu odbiorcy do słuchawek użytkownika. Funkcja NoiseClean-out wykonuje te same czynności, ale usuwa hałasy z otoczenia użytkownika. Nie musisz nam wierzyć, po prostu wypróbuj.

Po zakończeniu spotkania online można wyłączyć funkcję NoiseClean i dalej odtwarzać multimedia w zwykły sposób za pomocą karty Sound Blaster Audigy Fx V2, aby uzyskać najlepsze wrażenia dźwiękowe. Funkcja NoiseClean sprawdza się najlepiej w przypadku statycznych hałasów z tła, takich jak wentylatory, klimatyzatory, oczyszczacze i nawilżacze powietrza, odkurzacze, suszarki, golarki elektryczne, a nawet kosiarki do trawy.

WYGODNE POŁĄCZENIE

Koniec z niepotrzebnym wyciąganiem się tylko po to, aby podłączyć słuchawki lub głośniki! Karta Sound Blaster Audigy Fx V2 jest wyposażona w indywidualne punkty końcowe odtwarzania na potrzeby wyjścia stereo na panelu przednim i tylnym. Karta dźwiękowa jest również w stanie rozpoznać 4-biegunowe zestawy słuchawkowe i złącza, wystarczy podłączyć urządzenie, aby cieszyć się dźwiękiem!

KOMPAKTOWA BUDOWA

Konstrukcja karty Sound Blaster Audigy Fx V2 opiera się na projekcie o połowie standardowej wysokości, a karta jest dostarczana z wymiennymi uchwytami montażowymi o połowie wysokości lub o pełnej wysokości, które można dopasować do swojej konfiguracji komputera. Dzięki temu jest to elastyczna w zastosowaniu karta dźwiękowa, którą można też zainstalować w mniejszych obudowach komputera stacjonarnego.

DODATKOWE ULEPSZENIA Z DBPRO

Chcesz jeszcze bardziej zwiększyć jakość dźwięku? Zajmiemy się tym! Sound Blaster Audigy Fx V2 można rozbudować, kupując Sound Blaster Audigy Fx V2 DBPro — opcjonalną kartę rozszerzeń do płyty głównej. Podłączenie jej do karty Sound Blaster Audigy Fx V2 zapewnia obsługę odtwarzania DSD256, pełny niezależny dźwięk przestrzenny 7.1 oraz dodatkowy port wyjścia optycznego, aby uzupełnić proces modernizacji dźwięku w komputerze PC!

Wyróżnione przez eksperta
 • Interfejs PCIe
 • Rodzaj Wewnętrzne
 • System dźwięku 5.1
Produkt
Producent Creative
Kod producenta 70SB187000000
EAN 5390660194917
Informacje techniczne
Rodzaj Wewnętrzne
Interfejs PCIe
System dźwięku 5.1
Złącza
Złącza mikrofonowe Mini Jack 3.5mm x1
Złącza słuchawkowe Mini Jack 3.5mm x1
Złącza Line-in / AUX Mini Jack 3.5mm x1
Złącza głośnikowe Mini Jack 3.5mm x2
Złącza RCA Brak
Złącza optyczne Brak
Złącza koaksjalne Brak
5/5
(11)
100% osób poleca
ten produkt
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Póki co działa :]
Drobne problemy z driverem - w ciągu trzech miesięcy raz nie wykrył głośników i raz coś zniekształciło dźwięk po trzech godzinach pracy systemu. Restart w obu przypadkach rozwiązał te problemy.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
karta gra naprawdę poprawnie i czyściutko no i obsługa dsd lecz wymaga dobrego wy/rozgrzania, z początku trochę szorstka ale już po paru dniach zachwyca bardzo czyściutkim dźwiękiem i to szczególnie w wyższych rejestrach lecz aby odtwarzać dsd na tej karcie w foobarze wymagane są komponenty: foo_out_asio+dsd, foo_input_sacd, dsd_transcoder, foo_dsd_converter, wszystkie można pobrać ze strony sourceforge, jeden z nich bodajże nie jest pluginem tylko plikiem instalatora, w zakładce output należy wybrać ASIO +DSD : Creative SB AFX DSD ASIO, polecam ripować płyty cd audio i konwertować pliki wave do dsd64 gdyż brzmią one wtedy lepiej, bardziej naturalnie, przestrzennie i liniowo, jest to jedyny potwierdzony i udokumentowany naukowo przypadek kiedy konwersja pliku audio do innego formatu przynosi poprawę jakości dźwięku, POLECAM!!!
 • ZALETY:
 • + obsługa dsd w tak niskiej cenie
 • + high end za niewielkie pieniądze
 • + cena
 • + możliwości
 • + 120db snr
 • + wygląd
 • WADY:
 • - wymaga kilkudniowego wygrzania
 • - zajmuje 2 sloty z modułem dbpro
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
aby dsd zadziałało w trybie natywnym trzeba jeszcze ustawić w ustawieniach -> Tools -> SACD w Output (per device) Type: z PCM zmienić na DSD i w DSD Processor wybrać DSD Processor.
Opinia potwierdzona zakupem
To moja pierwsza karta dźwiękowa... jest miazga ,różnica wyczuwalna od razu , liczyłem , że będzie lepiej , ale nie że aż tak. Do tej pory był Chipest SupremeFX S1220A z płyty Asus b550 rog strix
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra tania alternatywa dla karty zintegrowanej z płytą. Gra naprawdę przyjemnie. Korektor graficzny wbudowany w aplikację, która instaluje się ze sterownikami.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Bije na głowę wszystkie procesory dźwiękowe zintegrowane na płytach głównych.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Dźwięk żyleta
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Robi różnicę
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Ok
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Ze słuchawkami Sennheiser HD555 (impedancja 50 omów), wbudowany wzmacniacz słuchawkowy nie daje rady - brakuje basów. Na szczęście można to trochę skorygować w oprogramowaniu. Karta w sam raz aby "coś" grało (lepiej niż klon AC97 z płyty głównej).
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Masz pytania? 
j
ja...re
04.11.2023
Czy karta ma wyjście s/pdif w postaci złącza jack?
n
nerd24
04.11.2023
Z tego co widzę niestety nie ma, https://www.morele.net/karta-dzwiekowa-creative-sound-blaster-audigy-rx-70sb155000001-609903/ - ta ma optyczne wyjście SPDIF TOSLINK, ewentualnie do Sound Blaster Audigy Fx V2 można dokupić kartę rozszerzeń "Sound Blaster Audigy Fx V2 DBPro" - ale też ma tylko wyjście optyczne, znalazłem też https://www.morele.net/karta-dzwiekowa-axagon-soundbox-ada-71-1776189/ - ma wyjście cyfrowe optyczne i w postaci złącza RCA
Zgłoś nadużycie
R
Raiqun
04.11.2023
Nie, ta karta takiego złącza nie posiada.
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Kontakt: http://pl.creative.com/contactus
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(11)
Pytania i odpowiedzi
(8)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 12:31
Cześć!
Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster Audigy FX V2 (70SB187000000) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

184,99 zł
Do koszyka