
Karta dźwiękowa Behringer Behringer UMC204HD - Interfejs audio USB
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Dzięki popularnemu i szeroko dostępnemu złączu USB, ta zewnętrzna karta dźwiękowa może zostać bezproblemowo podłączona do naszego laptopa lub komputera stacjonarnego. Dodatkowo w razie potrzeby możemy sprawnie przełączać ją pomiędzy urządzeniami lub transportować, dzięki wysoce kompaktowej konstrukcji.

| Specyfikacja | |
| Przepływność | 24 bit |
| Częstotliwość próbkowania | 192 kHz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Interfejs audio |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 621 g |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Wyjście MIDI | Tak |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Wyjścia audio RCA | 4 |
| Wejście MIDI | Tak |
| Wejścia combo XLR/TRS 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Inserts (6,35 mm) | 2 |
| Szerokość | 266mm |
| Długość | 156mm |
| Wysokość | 88mm |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu