
Karta dźwiękowa Behringer Behringer UMC1820 - Interfejs audio USB
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Dzięki popularnemu i szeroko dostępnemu złączu USB, ta zewnętrzna karta dźwiękowa może zostać bezproblemowo podłączona do naszego laptopa lub komputera stacjonarnego. Dodatkowo w razie potrzeby możemy sprawnie przełączać ją pomiędzy urządzeniami lub transportować, dzięki wysoce kompaktowej konstrukcji.

Karta dźwiękowa obsługuje system stereo, oferując dźwięk dwukanałowy. To podstawowe i najczęściej wykorzystywane rozwiązanie jest skierowane do osób, które nie planują rozbudowy swojego sprzętu do systemów z dźwiękiem przestrzennym 5.1 lub 7.1, a zależy im jedynie na podłączeniu standardowych, stereofonicznych słuchawek lub głośników.

| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Pulpit/montaż w stojaku |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wyjście audio | 20 |
| Typ produktu | Interfejs audio |
| Wejście audio | 18 |
| Pobór mocy | 20 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 483 mm |
| Wysokość produktu | 46 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Wyjście MIDI | Tak |
| Wejście MIDI | Tak |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 12 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Port S/PDIF | Tak |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Wytrzymałe wyjścia o średnicy 6.35 mm (1/4 cala) | 8 |
| Wejścia combo XLR | 8 |
| Obsługiwane stawki próbek | 44.1,48,88.2,96 kHz |
| Konwerter audio A/D (ADC) | 24-bit/192kHz |
| Liczba przedwzmacniaczy | 8 |
| Wbudowana przedwzmacniacz mikrofonu | Tak |
| Impedancja wejściowa przedwzmacniacza mikrofonowego | 3000 Ω |
| Poziom wejściowy przedwzmacniacza mikrofonu (max) | 11 dBu |
| Moc phantom 48V | Tak |
| Szerokość | 614mm |
| Długość | 174mm |
| Wysokość | 96mm |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00