
Audient iD4 MKII - Interfejs audio USB 2x2
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Interfejs audio |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Zasilanie Phantom | Tak (48V) |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 740 g |
| Jakość audio | 24 bit |
| Częstotliwość próbkowania | 44,1 kHz / 48 kHz / 88,2 kHz / 96 kHz |
| Zakres częstotliwości | 10 - 40000 Hz |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8" (3,5 mm) | 1 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 1 |
| Wejścia combo XLR/TRS 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Ilość portów USB 3.0 typu C | 1 |
| Wyjście symetryczne 1/4″ (6,35 mm) | 2 |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Szerokość | 183mm |
| Długość | 154mm |
| Wysokość | 93mm |
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00