
Karta dźwiękowa Asus Xonar Xense + Słuchawki Sennheiser PC 350 Xense Edition (złącza 2 x 6.3mm, kabel 3m )
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Ogólne | |
| Długość kabla | 9,8 stopy (~3 metry) |
| Złącza | 2 x 6.3mm |
| Głośnikowe | Dynamiczne, 38mm, magnes Nd |
| Częstotliwości | 10 – 26,000Hz |
| Impedancja | 150Ω |
| Zniekształcenie | mniej niż 0,1% |
| Mikrofon | |
| Częstotliwości | 50 – 16,000Hz |
| Zbieranie mikrofonu | Usuwanie szumów |
| Czułość | -38dBV przy 94dBSPL |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

