
Karbon Rower Karbon Trail B4 17 (MTB29er) uniwersalny
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Rama | |
|---|---|
| Wysokość ramy | 17" |
| Materiał | KARBON ALU LITE |
| Widelec | SUNTOUR XCM 100mm Z BLOKADĄ |
| Stery | A-HEAD 1 1/8" |
| Komponenty | |
|---|---|
| Kierownica | KALLOY UNO ALUMINIUM GIĘTA 680mm |
| Chwyty | WTB WEIRWOLF |
| Wspornik kierownicy | KALLOY UNO |
| Wspornik siodła | KALLOY UNO 30.9X300mm |
| Siodło | WTB PURE V |
| Pedały | ALUMINIUM, ŁOŻYSKOWANE |
| Napęd | |
|---|---|
| Manetki | SHIMANO SL-M310 |
| Przerzutka przednia | SHIMANO FD-M190 |
| Przerzutka tylna | SHIMANO ALIVIO RD-M430 |
| Hamulce | SHIMANO BR-M395 TARCZOWE HYDRAULICZNE |
| Kaseta / Wolnobieg | SHIMANO CS-HG31-8 11-32 |
| Łańcuch | KMC Z72 |
| Mechanizm korbowy | SHIMANO FC-M311 |
| Środek Suportu | USZCZELNIANY WKŁAD NECO |
| Koła | |
|---|---|
| Obręcze | SAIKO, DISC, STOŻKOWE |
| Piasty | QUANDO, POD TARCZE |
| Szprychy | STAL, CZARNE |
| Opony | WTB WOLVERINE 29X2.2" |
| Dętki | RUBENA A/V |
| Inne | |
|---|---|
| Ilość biegów | 24 |
| Wyposażenie | DZWONEK |
| Kolory | |
|---|---|
| Opcje | CZARNY, CZERWONY |
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00