Żarówki LED
Do koszyka

Kanlux Żarówka Dun LED SMD E14 230V 4,5W (23381)

ID produktu: 3346605
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Barwa światła [K]: 4000
  • Ilość sztuk: 1
  • Moc [W]: 4.5
  • Odpowiednik mocy żarówki tradycyjnej [W]: 35
  • Trzonek: E14
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Żarówka Dun LED SMD E14 230V 4,5W (23381)

 

Parametry techniczne:

  • Trzonek: E14
  • Temperatura barwowa: 4000K
  • Napięcie: 220-240V
  • Moc: 4,5W
  • Odpowiednik mocy: 35W
  • Strumień świetlny: 400lm

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
23381
EAN
5905339233813
Informacje podstawowe
Moc [W]
4.5
Odpowiednik mocy żarówki tradycyjnej [W]
35
Ilość sztuk
1
Kolor szkła
mleczny
Seria
Dun
Informacje dodatkowe
Napięcie [V]
230
Strumień świetlny [lm]
400

Opinie

(1)
(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
świeci
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(1)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Wallner OL290, NetRack patchcord RJ45, kat. 5e FTP, 1m niebieski (BZPAT1FB), OKI ML5100FB eco (43718217), AM Lab Minis bloczki z mikrofibry 5 szt. (85501-12), VivoLink 7m czarny (PROVGAHDMIFLY7), AOC E2275PWQU, Lavazza Espresso Barista Perfetto 1000 g , IBM FRU45N1147, Unitek wzmacniacz sygnału USB 2.0 10M Premium (Y-272), Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 3m (54326), Western Digital HDD My Passport Ultra 2 TB Szaro-czarny (WDBTLG0020BGY-WESN), MyScreen Protector MS Lite Glass Edge Huawei P Smart czarny/black, GSM City ETUI FANCY BOOK IPHONE 6 6S GRANAT LIMONKA, nemo Ring Huawei P Smart, Sox Etui Sox Hearty Tab czarne XL, Compile Heart Fairy Fencer F Steam Gift