
Kamera tubowa 4w1 BCS-TA45VR5-G, 5Mpx, 1/2.5" CMOS, 3.3~12 mm BCS
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Obraz wysokiej jakościŚwiatłoczuła matryca oraz wysokiej jakości przetwornik w połączeniu z zaawansowaną optyką dostarczają obraz o wysokiej jakości oraz doskonałej ostrości. Urządzenie rejestruje w rozdzielczości 5Mpx, dzięki czemu posiada znaczną przewagę nad typowymi modelami FullHD. Gwarantuje, że nawet najmniejszy szczegół zostanie uchwycony na materiale filmowym.
|
Detekcja ruchuBCS-TA45VR5-G posiada wbudowany algorytm wykrywania ruchu w obrazie. Dodatkowo umożliwia wysyłanie powiadomień na telefon lub komputer. Ponadto możesz dowolnie ustawić obszar, który Cię interesuje, tak aby na przykład: otrzymywać powiadomienia tylko o ruchu z bramy wjazdowej. Kamery oprócz nagrywania 24/7 mogą również nagrywać tylko fragmenty po wykryciu ruchu, co przełoży się na obniżenie zużycia dysku twardego. |
W pudełku poza kamerą znajdują się również użyteczne instrukcje oraz akcesoria montażowe przyspieszające cały proces montowania kamery.
W skład pudełka wchodzą:
Produkty BCS to urządzenia stawiające na łatwość obsługi, dosłownie każdy poradzi sobie z ich montażem i konfiguracją dzięki instrukcjom w zestawie.
W kamerach do monitoringu jest technologią, która umożliwia bezpośrednią komunikację między kamerą a urządzeniem końcowym (takim jak smartfon czy komputer) bez konieczności korzystania z zewnętrznego serwera. Oto główne cechy i zasady działania tej funkcji:
RTMP, czyli Real-Time Messaging Protocol, jest protokołem używanym do przesyłania audio, wideo i innych danych w czasie rzeczywistym przez Internet. W kontekście kamer monitoringu, RTMP służy głównie do przesyłania strumieniowego obrazu na żywo z kamery do serwera lub platformy, która może być lokalna lub zdalna.
RTMP jest szczególnie przydatny w aplikacjach, które wymagają przesyłania na żywo do Internetu, na przykład do serwisów streamingowych czy mediów społecznościowych. Jego użycie w kamerach monitoringu pozwala na szeroki dostęp do obrazu z kamer, zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i zespołów profesjonalnego monitoringu.
Certyfikowana obudowa IP66Taka obudowa chroni kamerę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak kurz, brud czy wilgoć, co jest szczególnie ważne w środowiskach przemysłowych lub w miejscach o dużym zapyleniu. Kamery z obudową IP66 można instalować w różnorodnych lokalizacjach, od przemysłowych po morskie, nie martwiąc się o ich uszkodzenie przez czynniki środowiskowe. |
Zdalny dostęp z telefonu i komputera stacjonarnegoSystemy BCS umożliwiają konfiguracje, sterowanie i podgląd za pomocą aplikacji, które dostarczą Ci stały dostęp do monitoringu z każdego miejsca na ziemi z dostępem do internetu. Powyższe programy pozwalają:
|
Funkcja WDR (Wide Dynamic Range), czyli Szeroki Zakres Dynamiki, w kamerach do monitoringu jest technologią poprawiającą jakość obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych, szczególnie gdy występują jednocześnie bardzo jasne i bardzo ciemne obszary w polu widzenia kamery. Kluczowe aspekty funkcji WDR to:
Automatyczny tryb dzień/nocPrzystosowana do pracy w każdych warunkach oświetleniowych z widocznością do 50m nawet w całkowitych ciemnościach. Dodatkowo czujnik Dzień/Noc przełącza tryb wizji automatycznie na podstawie ilości światła docierającego do obiektywu. |
| Nazwa Urządzenia | BCS-TA45VR5-G |
|---|---|
| Linia produktowa | BCS UNIVERSAL |
| Typ kamery | Tuba |
| Standard transmisji | HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG CVBS |
| Rozdzielczość | 5 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.5'' CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 2704(H)×1950(V) |
| Obiektyw | zmiennoogniskowy |
| Ogniskowa | 3.3~12 mm |
| Apertura | F1.2 |
| Focus | Manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 3× |
| Kąt widzenia | H: 38°~120° |
| Czułość kamery | 0.05Lux(F1.2,AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Balans bieli (AWB) | Auto / manual |
| WDR | DWDR |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / DWDR |
| Migawka | Auto / manual |
| Kontrola wzmocnienia (AGC) | Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Rozdzielczości AHD/TVI | 5M(2704×1950)@20fps AHD/TVI/CVI 4M(2560×1440)@25/30fps 2M(1920×1080)@25/30fps |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 50m |
| Obsługa | Obsługa ustawień w menu OSD kamery przez rejestrator typu BCS-XVR |
| Rodzaj zasilania | 12V DC |
| Pobór mocy max | 8W |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności IP | IP66 |
| Warunki pracy | - 20°~+60° max 95% RH |
| Wymiary | Ø274×78mm |
| Waga | 0.75 kg |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00