
Kamera IP Kamera Leśna TOPHUNT FOTOPUŁAPKA 2.7K POLSKI 44xIR HC900A
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Moro |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Typ mocowania | Taśma |
| Napięcie | 6 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
| Liczba obsługiwanych baterii | 8 |
| Typ baterii | AA |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 138 mm |
| Głębokość produktu | 86 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Model | Fotopułapka |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Certyfikaty | FCC, CE, RoHS |
| Liczba kamer | 1 |
| Opaska | Tak |
| Instrukcja | Tak |
| Typ karty pamięci | MicroSD |
| Liczba portów micro USB | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | 1 |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Zintegrowany czujnik ruchu (PIR) | Tak |
| Odległość czujnika ruchu | 25 m |
| Kąt widzenia | 90° |
| Kąt detekcji czujnika ruchu | 120° |
| Ilość poziomów czułości czujnika | 3 |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Ilość diod oświetlenia | 44 |
| Długość fal podczerwieni | 940 nm |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1520 |
| Ilość klatek | 15 fps |
| Rozdzielczość zdjęć | 1 / 3 / 5 / 8 / 12 / 16 / 20 / 24 / 36 MPx |
| Maksymalna przesłona | 4 |
| Szerokość | 168mm |
| Długość | 122mm |
| Wysokość | 98mm |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu