
Kamera IP IMOU WRL CAMERA BULLET 2/IPC-F22FEP-D IMOU
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały / Czarny |
| Układ | Pudełko |
| Wbudowana antena | Tak |
| Wbudowany reflektor | Tak |
| Lampa reflektorowa | LED |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiały | Metal |
| Materiały | Plastik |
| Ilość anten | 2 |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Natężenie znamionowe | 1 A |
| Pobór mocy | 5,32 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12V |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Waga produktu | 357 g |
| Średnica | 7,42 cm |
| Długość | 14,77 cm |
| Dedykowana aplikacja | IMOU (Android/iOS) |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany serwer WWW | Nie |
| Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Sterowanie za pomocą iPhone'a/iPada | Tak |
| Zarządzany w chmurze | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| MIMO | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Maksymalny zasięg | 50 m |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Ethernet |
| Szybkość przesyłania | 100 MB/s |
| Wbudowana syrena | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Detekcja osób | Tak |
| Technologia łączności | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Konfigurowanie regionu | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Standard Onvif | Tak |
| Alarm świetlny | Tak |
| Urządzenia alarmujące o decybelach | 110 dB |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| PTZ | Nie |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Rozmowa dwukierunkowa | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Nie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Szablon instalacyjny | Tak |
| Wodoodporne złącze | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nagrywanie dźwięku | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Certyfikaty | CE, FCC, UL |
| Zapis w chmurze | Tak |
| Typ karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Nie |
| Kontrola pochylenia kamery | Nie |
| Zakres zoomu cyfrowego | 16x |
| Kąt widzenia | 108° |
| Rodzaj zoomu | Cyfrowy |
| Liczba czujników | 1 |
| Rozmiar przetwornika obrazu | 1/2.8" |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Harmonogram nagrywania | Tak |
| Maks. rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Nagrywanie w kolorze | Tak |
| Podgląd obrazu | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 25 fps |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Średnica obiektywu | 2,8 mm |
| Szerokość | 252mm |
| Długość | 114mm |
| Wysokość | 138mm |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00