
Kamera IP IMOU Kamera BULLET IPC-F22P (IPC-F22P-0280B-imou) - MOIMOKAMB00F22P
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Kamera IP Wi-Fi, zarządzanie przez darmową polskojęzyczną aplikację Imou (Android, iOS) na smartfon, lub laptop/tablet (Windows). Możliwość podłączenia nielimitowanej ilości kamer, równoczesny podgląd 4 kamer, możliwość udostępnienie kamery (podglądu) innej osobie, komunikacja dwustronna-wbudowany mikrofon i głośnik (kamery wewnętrzne).
| Informacje o produkcie | |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p (1920x1080px) |
| Matryca | CMOS 1/2.8" progresywny |
| Obiektyw | stały obiektyw 2,8 mm |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 (LAN) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | DC12V 0,5A |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 25,2 x 13,7 x 11,3 cm |
| Waga | 504 g |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00