
Kamera IP HiLook Kamera IP Hilook by Hikvision tuba 5MP IPCAM-B5 IR30 2.8mm
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Układ | Pocisk |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Typ mocowania | Ścienny/sufitowy |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 6,5 W |
| Prąd | 0,4 A |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12, 36, 57 |
| Głębokość produktu | 191,3 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Standard PoE | IEEE 802.3af |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Megabit Ethernet |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 100 Megabit Ethernet |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| 4G LTE | Nie |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Liczba kamer | 1 |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Rozmowa dwukierunkowa | Nie |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| WE/WY alarmu | Nie |
| Obsługa kart flash | Nie |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 74° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Min. Oświetlenie | 0,01 lx |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Kąt obrotu w poziomie | 0 - 360° |
| Kąt widzenia, przekątna | 130° |
| Kąt obrotu w pionie | 0 - 180° |
| Detekcja osób | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 100° |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Tryb nocny | Tak |
| Długość fali promieniowania podczerwieni (max) | 850 nm |
| Liczba strumieni danych | 2 |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Ilość klatek | 15 fps |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1920 px |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Formaty kompresji | H.264+ |
| Formaty kompresji | H.265+ |
| Transmisja wideo | Tak |
| Typ przesłony | Stała |
| Długość ogniskowa | 2.8 mm |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy |
| Liczba soczewek | 1 |
| Maksymalna przesłona | 2 |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00