
Kamera IP HiLook Kamera IP Hilook by Hikvision tuba 4MP IPCAM-B4-50IR 4mm
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Typ mocowania | Ścienny/sufitowy |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Układ | Pocisk |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 6,5 W |
| Prąd | 0,4 A |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12, 36, 57 |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Waga produktu | 430 g |
| Wysokość produktu | 80,6 mm |
| Szerokość produktu | 83,7 mm |
| Głębokość produktu | 206,6 mm |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| 4G LTE | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 100 Megabit Ethernet |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Megabit Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Standard PoE | IEEE 802.3af |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba kamer | 1 |
| Rozmowa dwukierunkowa | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| WE/WY alarmu | Nie |
| Obsługa kart flash | Nie |
| Kąt obrotu w poziomie | 0 - 360° |
| Kąt widzenia, przekątna | 98,3° |
| Kąt obrotu w pionie | 0 - 180° |
| Min. Oświetlenie | 0,01 lx |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Detekcja osób | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 83,2° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 45,5° |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 50 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Długość fali promieniowania podczerwieni (max) | 850 nm |
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Transmisja wideo | Tak |
| Formaty kompresji | H.265+ |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Formaty kompresji | H.264+ |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Ilość klatek | 20 fps |
| Liczba strumieni danych | 2 |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Liczba soczewek | 1 |
| Długość ogniskowa | 4 mm |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Typ przesłony | Stała |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00