
Kamera IP Hikvision KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2T87G2P-LSU/SL (4mm) (C)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Pocisk |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na kurz |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporny |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiały | Metal |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 0,79 A |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 10,5 W |
| Pobór mocy (max) | 9,5 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Waga produktu | 1,42 kg |
| Długość produktu | 305,4 mm |
| Średnica | 10,5 cm |
| Szerokość produktu | 118,6 mm |
| Bicie serca | Tak |
| Lustro | Tak |
| Przeciwdoblaskowy | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Zmiana scen |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Inkrypcja HTTS | Tak |
| Licznik pikseli | Tak |
| Resetowanie hasła przez e-mail | Tak |
| Rejestr błysków | Tak |
| Uwierzytelnianie Digest | Tak |
| Dziennik audytów | Tak |
| Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Analiza zachowania | Wykrywanie wtargnięcia, Wykrywanie przekroczenia linii, Wykrywanie wejścia do regionu |
| Przycisk reset | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Widok na żywo | Tak |
| Poziom dostępu użytkownika | Administrator, Operator, Użytkownik |
| Liczba jednoczesnych kanałów podglądu na żywo | 6 kan. |
| Bluetooth | Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Zakres dynamiczny | 130 dB |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Liczba języków | 33 |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wbudowane światło | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Liczba kamer | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | SDXC |
| Obsługiwane typy kart pamięci | SDHC |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 44° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 180° |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Min. Oświetlenie | 0,0005 lx |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 2 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Regulowanie jakości | Kontrast |
| Regulowanie jakości | Nasycenie |
| Regulowanie jakości | Ostrość |
| Regulowanie jakości | Jasność |
| Formaty kompresji | M-JPEG |
| Formaty kompresji | H.264+ |
| Formaty kompresji | H.265+ |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Maska prywatności | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 5120 x 1440 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 536 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 960 x 272 |
| Maksymalna rozdzielczość | 5120 x 1440 px |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps - 16 Mbps |
| Ilość klatek | 20 fps |
| Suma megapikseli | 8 MP |
| Długość stałej ogniskowej | 4 mm |
| Liczba soczewek | 2 |
| Przysłona | F1.0 |
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00