
Kamera IP Hikvision KAMERA IP DS-2CD1H43G0-IZ(2.8-12MM)(C) - 3.7Mpx - MOTOZOOM
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Układ | Wieżyczka |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Maksymalne zużycie mocy | 9 W |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 0,75 A |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 10 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Waga produktu | 560 g |
| Średnica | 12,9 cm |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość produktu | 116,4 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 850 g |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Bicie serca | Tak |
| Przeciwdoblaskowy | Tak |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -30 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Wi-Fi | Nie |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Certyfikaty | FCC SDoC (47 CFR 15, B); CE-EMC (EN 55032: 2015, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3: 2013, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014); RCM (AS/NZS CISPR 32: 2015); IC VoC (ICES-003: 6, 2016); KC (KN 32: 2015, KN 35: 2015) UL (UL 60950-1); CB (IEC 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013, IEC 62368-1:2014); CE-LVD (EN 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013, IEC 62368-1:2014); BIS (IS 13252(1):2010+A1:2013+A2:2015) |
| Liczba kamer | 1 |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSDHC |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSDXC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 70° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 54° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Kąt obrotu | 355° |
| Kąt widzenia (poziomy) | 102° |
| Kąt widzenia, przekątna | 123° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 320 x 240 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2304 x 1296 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 360 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps - 8 Mbps |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Formaty kompresji | H.264+ |
| Formaty kompresji | M-JPEG |
| Formaty kompresji | H.265+ |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Maks. rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Regulowanie jakości | Kontrast |
| Regulowanie jakości | Nasycenie |
| Regulowanie jakości | Jasność |
| Regulowanie jakości | Ostrość |
| Transmisja wideo | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Długość ogniskowa | 2.8-12 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Szerokość | 172mm |
| Długość | 152mm |
| Wysokość | 172mm |
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00