
Kamera IP Hikvision Kamera 4w1 DS-2CE19H8T-AIT3ZF(2.7-13.5MM)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Pocisk |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Maksymalne zużycie mocy | 10,5 W |
| Waga produktu | 930 g |
| Szerokość produktu | 92 mm |
| Głębokość produktu | 255,1 mm |
| Wysokość produktu | 84,5 mm |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć lan | Nie |
| Technologia łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Obsługa języków | Angielski |
| Liczba języków | 1 |
| Liczba kamer | 1 |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90 |
| Kąt obrotu | 360 |
| Balans bieli | Auto |
| Balans bieli | Ręczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 360 |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 80 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Maks. Rozdzielczość | 2560 x 1944 piksele |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Ilość klatek | 30 klatki na sekundę |
| System formatu sygnału analogowego | PAL |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Smart IR | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Regulowanie jakości | Jasność |
| Regulowanie jakości | Ostrość |
| Długość ogniskowa | 2,7 - 13,5 mm |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 130mm |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu