
Kamera IP Hikvision HIKVISION IP kamera 4Mpix, 2688x1520 aż 25sn/s, obj. 2,8-12mm (95°), 4x zoom, PoE, IRcut, microSD, zewnętrzna (IP67)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Kamera IP Hikvision DS-2CD2743G2-IZS(2.8-12mm)
Najważniejsze funkcje kamer IP
EasyIP system bezpieczeństwa dostosowany do Twoich potrzeb!
Jeden przewód - dwie funkcje!
| Informacje o produkcie | |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2560 x 1920 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 50 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 95 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0.005 lx |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE |
| Standardy | 802.3af |
| Funkcje specjalne | Dzień & Noc
Funkcje obrazu
Analiza zachowania
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC (4GB - 32GB) SD (8MB - 4GB) SDXC ( > 32GB) |
| Złącza | RJ-45 (LAN) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | Zasilacz
Pobór mocy i prąd
|
| Kolor | Biały Czarny |
| Wymiary | 153.3 × 111.6 mm |
| Waga | 880 g |
| Pozostałe parametry | Warunki przechowywania
Uruchomienie i obsługa Warunki
|
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00