
Kamera IP Hikvision DS-2CD1323G0-I 2,8mm (2,8 mm; FullHD 1920x1080; Kopuła)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Informacje ogólne
| Typ produktu | Kamery |
Sieć
| Obsługiwane protokoły | 802.1x Bonjour DDNS DHCP DNS FTP HTTP HTTPs ICMP IGMP IPv6 NTP RTCP RTP RTSP SMTP TCP/IP UDP UPnP |
Kamera
| Typ kamery | Zewnętrzna |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Wielkość matrycy | 1/2.8 cala |
| Typ przetwornika | CMOS |
| Wielkość przetwornika | 2 MP |
| Czułość przetwornika | 0.01 Lux (kolor) |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Wersja ONVIF | GS |
Funkcje i technologie
| Funkcje dodatkowe | AGC Detekcja osób Redukcja szumów Szeroki zakres dynamiki oświetlenia Wykrywanie sabotażu - oderwania od podłoża |
| Tryby pracy | Czarno-biały DzieńKolorowy Noc |
| WDR | Cyfrowy (D-WDR) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Kompresja wideo | H.264 H.264+ H.265 H.265+ |
| Prędkość transmisji | 25 kl/s |
Interfejsy
| Interfejsy | RJ-45 (Ethernet LAN) |
Parametry fizyczne
| Kolor główny | Biały |
| Rodzaj obudowy | Kopuła |
| Temperatura pracy | -30-50 °C |
| Certyfikaty i klasy szczelności | IP67 |
| Waga | 360 g |
Zasilanie
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Napięcie zasilania / zasilacza | Brak danych |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00