
Kamera IP Hikvision Dome, 4MP
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Układ | Douszne |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Maksymalne zużycie mocy | 6 W |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 7,5 W |
| Średnica | 13,8 cm |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 833 g |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Waga produktu | 575 g |
| Wysokość produktu | 125,2 mm |
| Przeciwdoblaskowy | Tak |
| Lustro | Tak |
| Bicie serca | Tak |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Cyfrowy znak wodny | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wykrywanie twarzy |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Zmiana scen |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Analiza zachowania | Wykrywanie bagażu bez nadzoru |
| Analiza zachowania | Wykrywanie przekroczenia linii |
| Analiza zachowania | Wykrywanie usuwania obiektów |
| Analiza zachowania | Wykrywanie wtargnięcia |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Liczba użytkowników | 32 użyt. |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Liczba kamer | 1 |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSDHC |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 48° |
| Balans bieli | Ręczny |
| Kąt widzenia (poziomy) | 94° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 75° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt widzenia, przekątna | 115° |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2304 x 1296 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 288 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 320 x 240 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 240 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 360 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1520 |
| Maks. Rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczna |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Regulowanie jakości | Kontrast |
| Regulowanie jakości | Nasycenie |
| Regulowanie jakości | Ostrość |
| Regulowanie jakości | Jasność |
| Formaty kompresji | H.264+ |
| Formaty kompresji | H.265+ |
| Formaty kompresji | M-JPEG |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Transmisja wideo | Tak |
| Maska prywatności | Tak |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps - 16 Mbps |
| Liczba soczewek | 1 |
| Długość stałej ogniskowej | 4 mm |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 150mm |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00