
Kamera IP Hikvision (4MPix) HWI-B140H(2.8mm) (H265+) HiWatch
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Nazwa produktu | Kamera (4MPix) HWI-B140H(2.8mm) (H265+) HiWatch |
| Producent | HiK_Vision (Hi_Watch Series) | CCTV |
| Klasa produktu | Kamery IP |
| Kamera | |
| Rodzaj kamery | Tubowa |
| Zastosowanie kamery | na zewnątrz budynków |
| Sensor kamery | CMOS 1/3’’ |
| Efektywna liczba pikseli | 4 mln pikseli |
| Ogniskowa obiektywu | 2,8- mm |
| Jasność obiektywu | 2,0- f |
| Rozdzielczość kamery | 2560 x 1440 pikseli |
| Częstotliwość odświeżania kamery | • (2560x1440) - 20 kl/s |
| • (2304x1296) - 30 kl/s | |
| • (2304x1296) - 25 kl/s | |
| • (1920x1080) - 30 kl/s | |
| • (1920x1080) - 25 kl/s | |
| • (1280x720) - 30 kl/s | |
| • (1280x720) - 25 kl/s | |
| • (640x480) - 30 kl/s | |
| • (640x480) - 25 kl/s | |
| • (640x360) - 30 kl/s | |
| • (640x360) - 25 kl/s | |
| • (320x240) - 30 kl/s | |
| • (320x240) - 25 kl/s | |
| Tryb nocny | Tak |
| Zasięg IR | 30 metr |
| Kąt widzenia kamery - poziom | 100 stopni |
| Kąt widzenia kamery - pion | 55 stopni |
| Materiał obudowy | • metal |
| • Plastik | |
| Wodoszczelność | Tak |
| Zakres temperatury pracy | -30 - 50 stopni |
| Typ zasilania - kamera | • 12 V DC |
| • PoE | |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Złącza kamery IP | 1x RJ-45 (FastEthernet 10/100) |
| Rodzaj WDR | WDR |
| Dodatkowe funkcje kamery IP | • Kompensacja podświetlenia |
| • Redukcja szumu 3D | |
| • Konfigurowalna saturacja | |
| • Konfigurowalna jasność | |
| • Konfigurowalny kontrast | |
| • Konfigurowalna ostrość | |
| • Konfigurowalny balans bieli | |
| • Lustro | |
| • Maski Prywatności | |
| Rejestrator | |
| Tryby nagrywania | • Remote Samba (/NAS) Recording |
| • Wykrywanie ruchu | |
| • Alarm sabotażowy | |
| • Nieautoryzowane logowanie | |
| Format kompresji | • H.265+ |
| • H.265 | |
| • H.264+ | |
| • H.264 | |
| • MJPEG | |
| Pozostałe informacje | |
| ONVIF/Wersja ONVIF | • Profile S |
| • Profile G | |
| Obsługiwane protokoły i standardy | • ONVIF |
| • ISAPI | |
| • TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol | |
| • ICMP - Internet Control Message Protocol | |
| • HTTP - Hypertext Transfer Protocol | |
| • HTTPS - Hypertext Transfer Protocol Secure | |
| • FTP - protokół transmisji plików | |
| • DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol | |
| • DNS - Domain Name System | |
| • DDNS - Dynamic Domain Name System | |
| • RTP - Real-time Transport Protocol | |
| • RTSP - Real-Time Streaming Protocol | |
| • RTCP - Real Time Control Protocol | |
| • PPPoE - Point-to-Point Protocol over Ethernet | |
| • NTP - Network Time Protocol | |
| • UPnP - Universal plug-and-play | |
| • SMTP | |
| • SNMP - Simple Network Management Protocol | |
| • IGMP - Internet Group Management Protocol | |
| • 802.1X | |
| • QoS - Quality of Service (kontrola jakość usług i przepustowości) | |
| • IPv6 | |
| • UDP - datagramowy protokół użytkownika | |
| • Bonjour | |
| • Ochrona hasłem | |
| • Filtrowanie IP | |
| • IEEE 802.3af - Power over Ethernet | |
| • IP67 | |
| Długość | 70 mm |
| Głębokość | 191,3 mm |
| Masa netto | 280 g |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00