
Kamera IP Gembird Kamera TSL-CAM-WRHD-01
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Gwint |
| Układ | Żarówka |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 0,5 A |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga produktu | 300 g |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Wysokość opakowania | 135 mm |
| Długość produktu | 155 mm |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Rodzaj powiadomienia | |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 55 °C |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | SMTP, DHCP, UPNP, NTP, RTSP, ONVIF |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Zakres dynamiczny | 48 dB |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Liczba kamer | 1 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 120° |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 355° |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 120° |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 360 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 320 x 180 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Średnica obiektywu | 3,6 mm |
| Liczba soczewek | 1 |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 90mm |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu