
Kamera IP Ezviz Kamera z własnym zasilaniem WiFi 8 Mpx EZVIZ eLife BC1C 4K Pro
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Super ostry obraz 4K. Niezawodna ochrona.
Nowa kamera BC1c 4K, będąca częścią rodziny kamer 4K EZVIZ, jest gotowa podnieść poziom bezpieczeństwa Twojego otoczenia z imponującą wyrazistością obrazu, mnóstwem funkcji, trwałością i prostą, elastyczną instalacją. Kamera posiada usprawioną zdolność wykrywania ludzi i pojazdów, wraz z unikalnym trybem ochrony EZVIZ "Always-On Protection Mode", aby zapewniać bezpieczeństwo posesji przez całą dobę. BC1c 4K jest prosta w instalacji, w obsłudze i bardziej niezawodna w porównaniu z konstrukcjami przewodowymi.
Dzięki swojej wszechstronności nada się idealnie w miejsca takie jak:
i wiele innych...
Zawartość opakowania:
Wideo Ultra HD ożywia nawet najdrobniejsze szczegóły i skuteczniej zabezpiecza to, co dla Ciebie ważne. Zaprojektowana do monitorowania dużych obszarów zewnętrznych, BC1c 4K jest w stanie strzec ogrodu, podjazdu bądź garażu.
Kolejnym dodatkiem, który sprawia, że kamera jest bezkonkurencyjna w czystości obrazu, jest przysłona F1.6 - zapewnia ona niezmiennie jasny, żywy obraz w różnych warunkach oświetleniowych. Możesz także włączyć wbudowany reflektor w całkowitej ciemności, aby cieszyć się kolorowym widzeniem w nocy.
Tryb EZVIZ AOV to przełomowa technologia zapewniającą zautomatyzowane, stałe monitorowanie dla ciągłej ochrony. Aktywując się w zaplanowanych odstępach czasu, ta inteligentna kamera inicjuje inteligentne wykrywanie ruchu, rejestrując każdy kluczowy moment dla ciągłego bezpieczeństwa.
| Wbudowane inteligentne wykrywanie BC1c 4K czuwa nad Twoim domem w opraciu o funkcje zasilane przez AI. Kamera bez problemu wykrywa ludzi i pojazdy. Możesz dostosować strefy wykrywania i czułość, aby być informowanym jedynie o ważnych aktywnościach a nie o każdym najmniejszym ruchu. |
| Uwolnij się od przewodów, korzystaj ze słońca Dzięki baterii o pojemności 10 400 mAh, BC1c 4K działa do 180 dni na jednym ładowaniu¹. Co więcej, kamera może pobierać energię z panelu słonecznego EZVIZ², aby zapewnić ciągłą, niezawodną ochronę. |
| Trwała łączność nawet w dużych domach Nawet na zewnątrz domu o grubych ścianach i dużą odległością od routera Wi-Fi, BC1c jest w stanie pracować płynnie, bez opóźnień dzięki technologii Wi-Fi 6. |
BC1c 4K nie wymaga fachowca do montażu. Możesz cieszyć się mobilnością kamery i przymocować ją do dowolnej metalowej powierzchni. Możesz też bezpiecznie zamontować kamerę na ścianie, pod dachem lub na słupie za pomocą przykręcanej podstawki i wspornika.
| Wysokiej jakości dźwięk do skutecznej Przywitaj gościa szybko i prosto, używając do tego telefonu. Możesz również ustawić automatyczną wiadomość głosową, która będzie odtwarzana po wykryciu gościa. |
| H.265 dla lepszego magazynowania wideo H.265 zapewnia płynniejszy obraz, zużywając przy tym tylko około 50% przestrzeni dyskowej wymaganej przez kamery z H.264. |
| Inteligentna integracja do sterowania głosowego BC1c 4K obsługuje łatwą integrację z asystentami głosowymi. Możesz wyświetlić obraz wideo, mówiąc po prostu "Alexa" lub "Hey Google". |
| Aktywna obrona na wypadek próby włamania Po wykryciu intruzów, kamera uruchomi głośną syrenę i błyśnie dwoma oślepiającymi reflektorami, informując nieznajomych, że zostali wykryci. |
| Kamera | CS-BC1c-R100-2F8WFL |
|---|---|
| Moduł kamery | |
| Przetwornik obrazu | 8-megapikselowa matryca CMOS 1/2,7" do skanowania progresywnego |
| Minimalne oświetlenie | 0,01 lx (F1,6, AGC WŁ.), 0 lx przy podczerwieni |
| Czas otwarcia migawki | Migawka adaptacyjna |
| Obiektyw | 2,8 mm przy przesłonie f/1.6; 135° (przekątna), 113° (poziomo), 60° (pionowo) |
| Tryb dzień/noc | Filtr podczerwieni z automatycznym przełączaniem |
| Cyfrowa redukcja szumów (DNR) | 3D DNR |
| Obserwacj Nocna | Odległość czarno-białej obserwacji na podczerwień: 15 m Odległość kolorowej obserwacji nocnej: 15 m |
| Wideo i audio | |
| Maks. rozdzielczość | 3840*2160/4K/8MP |
| Liczba klatek na sekundę | 15 kl./s Adaptacyjna podczas transmisji sieciowej |
| Kompresja wideo | H.265 / H.264 |
| Szybkość transmisji bitów wideo | Ultra HD; Quad HD; Full HD; Hi-Def adaptacyjna szybkość transmisji. |
| Szybkość transmisji bitów audio | Autoadaptacyjna |
| Maks. szybkość transmisji bitów | 4 Mb/s |
| Funkcje | |
| Inteligentny alarm | Wykrywanie ludzkiego kształtu napędzane AI Wykrywanie kształtu pojazdu napędzane AI |
| Rozmowa dwukierunkowa | Obsługiwane |
| Funkcje ogólne | Antyrefleksyjność, sygnał kontrolny, ochrona hasłem, znak wodny |
| Sieć | |
| Bluetooth | Wspierane |
| Standard Wi-Fi | IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ax |
| Zakres częstotliwości | 2,4 – 2,4835 GHz |
| Szerokość pasma kanału | 20 MHz |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA3-Personal |
| Prędkość przesyłu danych | 11b: 11 Mbps, 11G: 54 Mbps, 11N: 72 Mbps, 11AX: 114 Mbps |
| Parowanie Wi-Fi | Parowanie AP |
| Protokół | Opatentowany protokół usługi chmurowej EZVIZ Cloud |
| Protokół interfejsu | Opatentowany protokół usługi chmurowej EZVIZ Cloud |
| Minimalne wymagania dotyczące sieci | 8 Mb/s |
| Specyfikacja ogólna | |
| Warunki otoczenia (użytkowanie) | Od -20°C do 50°C, Wilgotność do 95% (bez kondensacji) |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Zasilacz | DC 5V/2A (kompatybilny adapter zasilania należy kupić osobno) |
| Pojemność baterii | 10400 mAh |
| Pobór mocy | Maks. 10 W |
| Wymiary produktu | 149,33 x 62,95 x 62,95 mm |
| Wymiary pakowania | 103 x 103 x 186 mm |
| Waga | Waga netto: 348G |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu