
Kamera IP Dahua Technology KAMERA IP IPC-HFW2449S-S-IL-0280B WizSense - 4Mpx 2.8mm DAHUA
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Tuba/kopułka |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Maksymalne zużycie mocy | 4,4 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Zużycie prądu (przesył prądu przez Ethernet (PoE)) | 5,2 W |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 166,2 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 480 g |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Liczba użytkowników | 6 użyt. |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | iOS |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna / Wewnętrzna |
| Certyfikaty | LVD: EN62368-1; EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU; FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B |
| Liczba kamer | 1 |
| Obsługiwane formaty audio | G.726 |
| Obsługiwane formaty audio | G.711a |
| Obsługiwane formaty audio | PCM |
| Obsługiwane formaty audio | G.711Mu |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Balans bieli | Zewnętrzna |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Balans bieli | Standardowy |
| Balans bieli | Ręczny |
| Balans bieli | Street lamp |
| Min. Oświetlenie | 0,008 lx |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 114° |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 95° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 52° |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Tryb nocny | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 240 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 576 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 480 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 × 1080 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1520 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 960 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2304 x 1296 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 288 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 × 480 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 - 6144Kbps; H.265: 12 - 6144Kbps |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Formaty kompresji | M-JPEG |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Formaty kompresji | H.264+ |
| Formaty kompresji | H.264B |
| Formaty kompresji | H.265+ |
| Transmisja wideo | Tak |
| Długość ogniskowa | 2.8 mm |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 0,9 m |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Liczba soczewek | 1 |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00