
Kamera IP Dahua Technology Kamera IP Dahua IPC-HFW1431S-0360B-S4
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
| Specyfikacja | |
| Układ | Pocisk |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Materiał obudowy | Metal |
| Maksymalne zużycie mocy | 6 W |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga wraz z opakowaniem | 510 g |
| Długość produktu | 16,5 cm |
| Waga produktu | 400 g |
| Średnica | 7 cm |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | iOS |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 44° |
| Kąt widzenia (poziomy) | 81° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Balans bieli | Naturalny |
| Balans bieli | Ręczny |
| Balans bieli | Lampa |
| Balans bieli | Zewnętrzna |
| Balans bieli | Automatyczna |
| Balans bieli | Tryb niestandardowy |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Min. Oświetlenie | 0,03 lx |
| Kąt obrotu | 360° |
| Kąt widzenia, przekątna | 95° |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Ilość diod oświetlenia | 18 |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Maks. Rozdzielczość | 2688 x 1520 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 960 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2304 x 1296 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 480 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 240 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 704 x 576 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1520 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 352 x 288 |
| Maska prywatności | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Smart IR | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Transmisja wideo | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Formaty kompresji | M-JPEG |
| Formaty kompresji | H.265 |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 Kbps-6144 Kbps, H.265: 12 Kbps-6144 Kbps |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Liczba soczewek | 1 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa | 1,4 m |
| Długość stałej ogniskowej | 3,6 mm |
| Maksymalna przesłona | 2 |
| Wykrywanie odległości | 80 m |
| Stała ostrość | Tak |
| Określanie odległości | 8 m |
| Obserwuj odległość | 32 m |
| Rozpoznawanie odległości | 16 m |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 100mm |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00