
Kamera IP Dahua Technology Kamera IP DAHUA IPC-HDW2431T-AS-0280B-S2 (2,8 mm; 1280x720, 1280x960, 2304x1296, 2560x1440, 2688 x 1520, 352x240, 352x288, 640x480, 704x480, 704x576, FullHD 1920x1080; Kopuła)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Żarówka |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Cechy zabiezpieczeń | Wandaloodporna |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy | 6,6 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Waga produktu | 390 g |
| Szerokość produktu | 100,9 mm |
| Głębokość produktu | 100,9 mm |
| Wysokość produktu | 100,9 mm |
| Średnica | 10,1 cm |
| Waga (z podstawą) | 560 g |
| Wykrywacz odległości | 30 m |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Potykacz |
| Video detektor ruchu | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Oprogramowanie do zarządzania | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; HTTPS; TCP; UDP; ARP; RTP ; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; 802.1x; Bonjour |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | iOS |
| Technologia łączności | Przewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| PTZ (obrót/pochylenie/zbliżenie) | Tak |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 |
| Obsługiwane formaty audio | G.726 |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 A-law |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Wbudowany HDD | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Min. Oświetlenie | 0,008 lx |
| Kąt obrotu | 78 |
| Balans bieli | Naturalnie |
| Balans bieli | Zewnątrz |
| Balans bieli | Auto |
| Balans bieli | Ręczny |
| Zakres przesuwania | 0 - 360 |
| Szybkość migawki | 100000 s |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Liczba czujników | 1 |
| Effective sensor resolution (thermal module) | 2688 x 1520 piksele |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Maks. Rozdzielczość | 2688 x 1520 piksele |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2304 x 1296 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2688 x 1520 |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Ilość klatek | 30 klatki na sekundę |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR) |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Variable Bit Rate (VBR) |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Formaty kompresji | MPEG |
| Transmisja wideo | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| Maska prywatności | Tak |
| Prędkość przepływu danych | H.264: 32 Kbps-6144 Kbps H.265: 12 Kbps-6144 Kbps |
| Długość ogniskowa | 2,8 - 3,6 mm |
| Minimalna przesłona | 1,6 |
| Wykrywanie odległości | 80 m |
| Maksymalna przesłona | 1,6 |
| Obserwuj odległość | 32 m |
| Rozpoznawanie odległości | 16 m |
| Aperture number (thermal module) | 1,6 |
| Szerokość | 157mm |
| Długość | 157mm |
| Wysokość | 138mm |
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00