
Kabel Oehlbach Kabel głośnikowy Oehlbach SP-7 207 - 2x 0,75mm 20m
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Kabel głośnikowy Oehlbach SP-7 207 to znakomite rozwiązanie dla audiofilów, którzy pragną uzyskać najwyższą jakość dźwięku w swoich systemach audio. Dzięki podwójnej konstrukcji rdzenia o przekroju 2 x 0,75 mm², ten przewód zapewnia czysty i realistyczny obraz dźwiękowy, co czyni go doskonałym wyborem do podłączenia głośników.
Kabel Oehlbach SP-7 207 wykonany jest z miedzi bez tlenu (OFC), co gwarantuje wyjątkową jakość dźwięku oraz wysoką przewodność. Miedź OFC minimalizuje straty sygnału, co pozwala na uzyskanie czystych tonów i głębokich basów, idealnych dla miłośników muzyki i filmów.
Dzięki zastosowaniu wielu cienkowarstwowych włókien miedzianych, kabel Oehlbach SP-7 207 jest nie tylko elastyczny, ale również łatwy w instalacji. Możesz go łatwo dopasować do różnych konfiguracji audio, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem dla każdego entuzjasty dźwięku.
Z długością 20 metrów, kabel ten jest idealny do szerokiego zakresu zastosowań audio. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz go do domowego kina, systemu stereo, czy profesjonalnego studia nagraniowego, Oehlbach SP-7 207 z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Kabel głośnikowy Oehlbach SP-7 207 nie tylko oferuje doskonałe parametry techniczne, ale także estetyczny wygląd. Jego biały kolor sprawia, że doskonale wpasuje się w każde wnętrze, dodając elegancji i nowoczesności.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00