Kabel Libox Antenowy (F) 100m czarny (PCC102/100)
ID produktu: 1677191
Kabel koncentryczny antenowy żelowany PCC102 GEL 100m
Image
  • Rodzaj przewodu: antenowy
  • Kolor otuliny: czarny
  • Długość: 100 m
  • Materiał: miedź
  • Żyła wewnętrzna: 1,02 mm Cu
  • Ekran: Folia + Oplot 96x0,12mm + Folia
  • Płaszcz: PE 6,8 mm + ŻEL
  • Ekranowanie: VHF/UHF>=90 dBIF (SAT)>=80dB
  • Tłumienie: 200 MHz - 8 dB, 1000 MHz -19 dB, 2050 MHz -28 dB
OPIS PRODUKTU:
Przewód koncentryczny żelowany Libox z miedzianą żyłą o grubości 1,02 mm. Przewody żelowane przeznaczone są do budowy zewnętrznych i wewnętrznych instalacji antenowych. Niniejszy produkt cechuje się Miedzianą żyłą, oraz zastosowaniem żelu, który zabezpiecza kabel przed wnikaniem wilgoci, dzięki czemu nie traci on swoich parametrów. Świetnie sprawdza się przy wykonywaniu zbiorczych instalacji, oraz gdy kładziemy kabel w ziemi.
Wyróżnione przez eksperta
  • Długość kabla 100m
  • Rodzaj złącz Antenowy (F)
  • Wtyczka kątowa Nie
Producent
Nazwa producenta Bodex Electronics Sp. Z O.O.
Adres Kościuszki 15B, 55-140 Żmigród, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaLibox
Kod producentaPCC102/100
EAN5902689074462
Informacje podstawowe
Rodzaj złączAntenowy (F)
Długość kabla100m
Wtyczka kątowaNie
Kolorczarny
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%