Kabel InLine DisplayPort - DisplayPort 7.5m czarny (17107P)

ID produktu: 876616
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Długość kabla: 7.5m
  • Rodzaj wtyków: Wtyk - Wtyk
  • Rodzaj złącz: DisplayPort - DisplayPort
  • Wtyczka kątowa: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Kabel InLine DisplayPort koloru czarnego - pozłacane końcówki w celu lepszej transmisji danych - 7.5m

DisplayPort kabel
Obsługa rozdzielczości do - 3840x2160 ([email protected], UHD), 2560x1600, 1080p (FullHD)
20 pin wtyk - 20 pin wtyk
Czarny kabel
Kabel DP ma pozłacane końcówki w celu zmniejszenia zakłóceń

Specyfikacja

Rodzaj złącz
DisplayPort - DisplayPort
Rodzaj wtyków
Wtyk - Wtyk
Kolor
czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Epson Taśma do drukarki igłowej DFX-9000 czarna (C13S015384), Printe TH507MNC, Aten VS481A-AT-G, Watercool Chłodnica MO-RA3 360 Pro, Czarna (25020), Icy Box IB-CH201, Eagle PRZYBORNIK BIURKOWY WIELOFUNKCYJNY 8250 SREBRNY - zakupy dla firm - 372, Logo 0.15m czarny, ART HDMI - HDMI 10m czarny (KABHD OEM-35OP), Dingo Kaganiec nylonowy dla psa - rozmiar 3, Wacom MobileStudio Pro 13 512GB (DTH-W1320H-EU), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 5m (54341), Eurocom Notes A6 na gumkę Smiley (210801), CHABA Legowisko Sofa biała krata r. 1, Asarto Canon CLI571 MG5750/6850 , GSM City CASE ETUI SLIM 0,3MM CZARNY MAT SAMSUNG J5 2016, Planet Moon Studios Armed and Dangerous, JetWorld Toner Czarny Canon iR-1600/iR2000 (2 szt. w opakowaniu) zamiennik C-EXV5 / Black / 15700 stron uniwersalny