
Jordan Jordan Terry Wristbands J1004300-941 Czarne One size
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Opaski na nadgarstek Terry od marki Jordan to doskonałe połączenie wygody i modnego designu, które z pewnością przypadnie do gustu osobom aktywnym. W zestawie znajdują się dwie frotki, wykonane z miękkiej tkaniny, co zapewnia komfort podczas uprawiania sportu. Centralnie umieszczony znaczek "Jordan" nadaje im charakteru i podkreśla sportowy styl.

Opaski zostały wykonane z gumy i nylonu, co zapewnia ich trwałość oraz elastyczność. Dzięki zastosowanym materiałom, frotki są nie tylko wytrzymałe, ale także przyjemne w dotyku, co znacząco wpływa na komfort noszenia podczas intensywnych treningów.
Te sportowe opaski są uniwersalne, co sprawia, że pasują do każdego, niezależnie od płci. Dzięki swojemu neutralnemu designowi, mogą być noszone zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, co czyni je wszechstronnym dodatkiem do każdej sportowej garderoby.
Kolor czarny sprawia, że opaski są niezwykle uniwersalne i łatwe do dopasowania do różnych strojów sportowych. Niezależnie od tego, czy trenujesz na siłowni, biegasz w parku, czy uprawiasz inne sporty, te frotki będą doskonałym uzupełnieniem Twojego looku.
Opaski na nadgarstek Jordan Terry oferują wsparcie i ochronę nadgarstka podczas aktywności sportowych. Dzięki elastycznemu materiałowi, idealnie dopasowują się do dłoni, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas treningów. To doskonały wybór dla każdego, kto pragnie poprawić swoje osiągi sportowe.
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00