Jokomisiada Tablica z pisakami do nauki pisania LITER TA0090
Zestaw do nauki pisania LITER suchościeralnych TA0090

Twoje dziecko jest znudzone, kiedy musi się uczyć? Poszukujesz pomysłu na ciekawy i atrakcyjny sposób wprowadzenia go w świat liter, cyfr i logicznych łamigłówek. Mamy dla Ciebie prosty sposób na naukę pisania - suchościeralną tablicę z gotowymi planszami z literami.
Tablica jest wyposażona w karty z napisanym alfabetem, które wkłada się do środka. Litery są widoczne dzięki przeźroczystej powierzchni. Dziecko będzie mogło próbować odtworzyć kształt litery aż do osiągnięcia perfekcji. Karty nie są pokreślone, a litery są widoczne tylko na tablicy. To gwarantuje dziecku świetną zabawę i jednocześnie uczenie się nowych rzeczy.


Na pewno będzie łatwiej namówić dziecko do rysowania kreski i wzorków, gdy będzie to łatwe i przyjemne.
Tablica sprawdzi się podczas podróży, na łące czy w pokoju - tam, gdzie dziecko ma ochotę się bawić.
Dzięki temu ćwiczenia rozwijają małą motorykę ręki, a nauka pisania staje się dla dziecka przyjemną zabawą.
Ćwiczenia rozwijają wyobraźnię dziecka, zachęcają do szukania nowych rozwiązań i do tworzenia własnych obrazków.
Zestaw zawiera:
- tablicę
- karty z alfabetem
- pisaki
- gąbkę do czyszczenia
Wymiary tablicy: 37,5 x 25,5 x 2 cm




Zestaw jest zapakowany w ładne opakowanie, idealne na prezent.
- Certyfikat: CE
- Wiek: 3 +
- Wymiary opakowania: 41 x 33 x 4,5 cm
- Waga: 1 kg
- Płeć: dziewczynka, chłopiec
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu